1. 1.
    bazıları el tutmakla kalmaz, koala gibi sarılır bir de.
    he bacım he senin o hint amelesine benzeyen sevgilinden çok etkilendim, onu elinden alıcam, ikinizi iki dakikada yanınızdan geçerken ayırıcam böyle de hayın planlarım var.
    iyice sarıp sarmala da sevgilin olduğunu tam anlayalım. salak.
    17 -9 ... essy
  2. 2.
    Erkeğine sahip çıkan kızdır. O kızlar'dan kaldımı be bu devirde ?. Kaldımı !.
    2 -4 ... iiiblacktoothiii
  3. 3.
    Erkek arkadaşı kızdan elektrik almasın diye topraklama yapan kızdır.
    29 -5 ... kedilerinbabasi
  4. 4.
    Erkek arkadaşı çarpılmasın diye topraklama yapan kızdır.
    1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  5. 5.
    ahahah, sevgilisini daha da çekici hale getiren kızdır. birisi kızcağıza hemcinslerinin sahipli, evli erkeklere merakını anlatsın.
    2 -2 ... penald
  6. 6.
    önce ben buldum, benimdir içgüdüsüyle hareket eden kız davranışı.
    1 -1 ... notalivingsoul
  7. 7.
    kendine güveni sıfır olan ezik kızdır.
    3 ... suppiluliuma
  8. 8.
    Erkeksi lezbiyendir.
    2 ... asilsizadam
  9. 9.
    Götü kalkıktır, ama karşısına potansiyel rekabet çıktığı an 10 saniye önce tartıştığı sevgilisiyle hemen barışır ve hemen aşkım maşkım falan demeye başlar. Örnek: Bir okul gezisi vardı, o zamanki sevgilim de vardı. Hiçbir şey olmadığı halde benimle konuşmuyordu, afra tafra yapıyordu. Aklımdan "hay amk" geçti benim de. Öğretmenin ilerlediğni gördüm, dedim hadi ben de gideyim bari, bu akılsızla uğraşamam şimdi. Baktım bizim komşu sınıftan bir kız benimle konuşmaya başladı ve bu esnada yavaş yavaş ilerliyoruz. Aradan 5 saniye geçti veya geçmedi, baktım benim o zamanki sevgili hemen aramıza girmeye çalıştı. Ben de onu görmezden geldim ve aramıza girmesine izin vermedim. Gitsin afra tafrasını yapsın amk.
    -2 ... thetruthforreal
  10. 10.
    Net samimi kızdır.
    1 -1 ... bilgisayar delisi