1. 1.
  aldık bir artı bir biletleri
  tam hazırlandık
  öpücem kızı
  bizim ayılar arkadan patlattı flashı
  kız da gitti
  öpücük de gitti.

  şu türkçeye bak, şu cümlelere bak içine etmişsiniz güzelim türkçemizin sağ olmayın.
  hay tipine sıçtığım siyah ergen öncellikle seni öpecek kızın.. neyse sakinim . bu aralar sürekli dönen turkcell reklamı repliğidir efendim yukarıdaki cümleler her izleyişimde utanıyorum bir de bizimkilerle beraber rastlaşıyoruz şu saçma reklama utancım kat be kat artıyor. sanki sinemaya giden her genç sizin gibi yiyişmek için gidiyor. ülke gençlerini böylesine aşağılayıcı bir reklam daha bilmem şiddetle kınıyorum turkceli.

  https://video.uludagsozluk.com/v/kızda-gitti-öpücük-de-gitti-2734/

  4 -1 ... pismanoldum
 2. 2.
  bir bu, bir de pepsi reklamı* * ömür törpüleyen reklamlar sırasında birinciliği paylaşırlar.

  not: ''da'' bağlacı ayrı tatlım. *
  2 ... potansiyel isletme muhendisi
 3. 3.
  tek derdi öpücük olan ergen kardeşimizin serzenişlerini gözlerimden sicim gibi yaşlar akıtarak izlediğim ibretlik reklam. ah heyhat ne büyük keder ne büyük acı genç dostum nasıl bir kader bu tanrım genç werther'in acıları adeta. niye patlatıyorsunuz flashı neden ha neden evet sana sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar.. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yaparsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara.
  1 ... kotlu dogum
 4. 4.
  (bkz: de nin ayrı yazımı)
  2 ... onurcaq2000
 5. 5.
  ne vakit görsem ekranda ağzının ortasına çarpasım geliyor. kız seni insan yerine koyup sinemaya gelmiş şükret. aaazaa bak hele aazaaa
  1 ... joule
 6. 6.
  göz göre göre sapıklık yapıp elalemin kızına yavşayan bir ibnenin sözlerdir. ayrıca utanmadan bir de söylemesi yok mu. her gençturkcell reklamında olduğu gibi bir salaklık ışte.
  1 ... jenghiz pasa