1. 1.
  minimum masraf, maskimum ekonomi hakimdir evlerinde. patates ile yapılabilen 33245432 çeşit yemek denenir, dar mutfaklarında.

  önyargı olsun istemem ama, mehter marşı reyizleri pilav şenlikleri tayfasına daha çabuk adapte oluyordu bunlar zamanla. iç anadolu ya da doğu anadoludan gelmiş güzel insanlardı. kısa boyluydular. sivilcelerinin olması bir "sözlük tespiti" değil gerçekti. hepsinde vardı. 31, hayat felsefesiydi.

  evin boğucu kuralları olurdu. dağınık evlerdeki, "boşver olumculuktan" eser yoktu. 4 kişi, baştan hataydı. 2 kişi yeterliydi. amaçları ders çalışmaktı.

  ev fertlerinden en kısa boylusu süleyman'ın kafası zamanla püre olmuştu.

  merhaba süleyman dediğimde, "abi bak bunun mohr çemberini çizek şurdan" derdi. am dediğimde, yüzü kızarır alaturka tuvalete giderdi. kulakları kırmızı halde dönerdi. patates yerdik.

  olm güzel adamlardı be. hiçbirinin yargılanacak bir tarafı yok. sadece tarzlar ayrı. çok az da sıkıcılar. evlerinde türkü ortamı vardı hep. zar zor rakı alırdık. ders çalıştırırlardı. not verirlerdi.
  hepsi iyi adamdı. yolları açık olmuştur umarım.
  3 ... entourage
 2. 2.
  Hayaller: kız atma umuduyla eve çıkan dört makine öğrencisi

  Hayatlar: kız atma umuduyla eve çıkan dört makine öğrencisi

  Beybi!
  5 ... saglicakla kalin ve damarli
 3. 3.
  okumayın beyler motor hararet yapmış. süper olay.
  2 ... ecevitlerin estetik doktoru
 4. 4.
  Bir erkek için kız bulmak ikinci önceliktir birinci öncelik boş ev bulabilmektir:)
  ... ekmnezi
 5. 5.
  kız atma umuduyla eve çıkan dört makine öğrencisi
  1 ... 1974197819741978
 6. 6.
  makine de okusalar bi' motor bulamazlar. sorry guyz.
  3 ... keske dogmasaydim
 7. 7.
  nedense alınan yatak hep çift kişiliktir. evi bok götürür ama o "ekiz yatak" için hiçbir masraftan kaçınılmaz. yalnız geçen akşamlar hüzün hızlı çöker ekiz yataklara...

  ha bir de makina öğrencileri çok da kafaya takmasın. hatun yoğun bir bölümde de okusalar yaşadıkları cinsellik en fazla yüzde beş artacak. ama o yüzde beş için atılan kazıkların, yenilen satışların haddi hesabı olmayacak. dört sap yalansız ve mutlu yaşayın. ayrıca ekiz yatakta tek kişi yatmanın konforu da paha biçilemez. o ekiz yatağa bakıp bakıp hüzünlenmeyin, her durumda kazanan sizsiniz. eve kız atamasanız da aslan yattığı yerden belli olur.
  3 ... anne ben gruppie oldum
 8. 8.
  uğursuzdur umutsuzdur lanetlenmiştir.
  1 -1 ... sadece garo
 9. 9.
  escort atma ihtimalleri daha yüksek. kumpas, mikrometre, komparatör, rondela da atabilirler. kızın bol olduğu bölümlere dikey yatay geçmeliler. mesela arkadaşların sınıf 50 kişiydi ve her kıza 49 erkek düşüyordu. kız nereye erkekler oraya tavuğun peşinden giden civcivler misali.
  2 ... minmimeranim
 10. 10.
  Birbirlerini bafilemeleriyle son bulacaktır.
  2 ... mlhaycck