1. 1.
  kız arkadaşınla, şehirlerarası seyahat ederken eti, yemeği güzeldir diye kamyoncuların, tırcıların mekanlarında mola vermektir. kızın üzerinde biraz tedirginlik vardır ama mekanında eti çok iyidir, es geçmek istemezsiniz. araba, fatih ile man kamyonun arasına park edilir, girilir içeriye fütursuzca.
  ... alfa romeo
 2. 2.
  şehirlerarası yoldayken karnı acıkan çiftin yapması gereken normal bir durumdur çünkü alelade bir yere giderlerse ishal, mide bulantısı vb gibi şikayetler muhtemeldir. tatili rezil edeceklerine hızlıca yemeklerini yiyip yollarına devam ederler. *
  1 ... calyx
 3. 3.
  kız arkadaş ile en güzel yemekleri yemektir. kamyoncu lokantalarında yemeklerin ne kadar güzel olduğunu bilen bir erkeğin cesaret edebileceği harekettir.
  ... mbaskan
 4. 4.
  (bkz: nerede ne yiyeceğini bilmemek)
  1 -1 ... bokvarbak
 5. 5.
  ibneliğin en yüksek olduğu safhadır.*
  -1 ... masterlogan
 6. 6.
  otobüslerin mola verdiği siktiriboktan dinlenme tesislerinden bin kat daha iyi olan kamyoncu lokantasında etli kuru fasulyenin dibine vurmaktır. yanınızda kız arkadaşınızın olması da bir şey değiştirmez ayrıca, bilmem belirtmeme gerek var mı.
  -1 ... kuru pilav
 7. 7.
  (bkz: zalim)
  ... blaster
 8. 8.
  korku ve adrenalin için kesinlikle mükemmel tercih.tabi oyun bittiğinde sizden ziyade partnerinize bişi olabilir o ayrı mesele.
  ... seyh crysis
 9. 9.
  kuru-pilav yemek için ideal bir okazyondur.
  2 ... beatrice lea
 10. 10.
  http://sinestezi.wordpres...siz-olmayan-bir-hikayesi/
  ... avrasya