bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bu dünya'da bir erkeğin izleyebileceği en güzel şeylerden birisi budur.

  kimi zaman kız arkadaşın seks yaparken kaydettiği kasetten de izlenebilinir ama burada bahsettiğim kız arkadaşınız ve onun seks partneri yataktayken yatağın karşısında oturup onları izlemektir.

  kız arkadaşınızı ateş gibi yanan, ıslak kadınlığının onda hissettirdiklerini görmek, onun vücudundaki seksi hareketleri ve yüzündeki şehveti ve tutkuyu görmek. önce başka bir erkeğin kollarında öpücüklere boğulması sonra tüm vücudunun yalanması ve okşanması ve kız arkadaşınızın elinde duran o büyük sert penis, sizin bile onu okşayasınız gelir.

  Gerçekten bir erkeğin kız arkadaşını böyle görüp de mutlu olmaması mümkün mü?

  size her zaman diz çöktüren kız arkadaşınızın, başka bir erkeğin önünde diz çöküp onun penisini yalaması. adete kız arkadaşınızın adete size yaptığı bir gönderme sizin önünüzde hiç diz çökmezken yaptığı bu hareket, gerçekten, işveli ve şehvetli bir kadın bu ayrıntıların hiçbirini kaçırmayıp bu sizi aşağılayan hareketin sizi ne kadar tahrik edeceğini biliyordur.

  sizin tüm gün onun güzelliği için uğraşmanızın ve hizmet etmenizin sonucudur, tırnaklarına sürdüğünüz ojenin, yaptığınız ağdanın ve onu yıkayıp temizledikten sonra akşam dışarıda eğlenmeye gidip onun güzelce eğlenip, bir erkekle yatağına geri döndüğünü görmek, mutlu bir ilişkinin olmazsa olmazıdır.

  tabi ki o sırada izleyen erkekte boş durmaz kendi küçük pipisiyle oynar.

  (bkz: kadınlar için tek eşliliğin saçma olduğu gerçeği)
  (bkz: erkeklerin kadınlara hizmet için var olması)
  (bkz: kız arkadaşın ayak tırnaklarına oje sürmek)
  (bkz: kız arkadaşın koltuk altına ağda yapmak)
  (bkz: kız arkadaşın farklı erkeklerle sevişmek istemesi)
  (bkz: kız arkadaş başkasıyla seviştiğinde mutlu olmak)
  -3 ... thug
 2. 2.
  normal insanlar için cinayet sebebidir. sapkın insanlar için normaldir.
  3 ... ahmetmns
 3. 3.
  (bkz: godoş detected)
  3 ... system error