bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yeni kız arkadaşınızla sizin evinize gelirsiniz; evet senin evin lan angut; ardından yerdeki halıda başlayıp devam eden muhabbet(hı hı öğrenci evi) ''beton çeker'' ayağına yatağa sıçrar. zaten onu da hiç anlamamışımdır amına koyayım nasıl çekiyor noluyor bilmiyorum.

  sonra yatakta el şakaları başlar. kız erkeği iter yhaaa umm hiii tarzı sesler çıkarır. siz de ayıp olmasın diye arada kafasına falan vurursunuz fakat sakın ev arkadaşınızla yaptığınız şakalaşmalar ayarında olmasın. hatun boynunu kırar bakar... dudaklarını uzatıp uu uzutup böyle o mankenin dudakları gibi yapar falan da filanda.

  o sırada adamın aklında 1001 türlü şey vardır. ''ulan yeni tanıştık daha. kızı da eve getirdik ama olmaz şimdi ya, kız da tripten tribe girdi istiyor sanki. amına koyayım iyice abaza olmuşum ben bu kızın doğal hali, sıcak kanlı işte benim aşkkommm. lan hala iş atıyor yaa...ama ama ben ciddi bir ilişki istiyordum bunla. daha ilk haftadan sevişip ilişkimi zedelemek istemiyorum.

  çok talihsiz bir duygu ve heyacan patlaması yaşanır; ''pınar yapmaa''
  1 -2 ... kratostol
 2. 2.
  tabi ki erkeklere kalsa kadın karşısındaki erkekten hiç bir kuşku duymadan anında iç çamaşırını indirmeli ve görevini yerine getirmeli. canı istemiyorsa ya orospudur çok yapmıştır, ya da yine orospudur erkek için.
  kadının canı sıkkın olamaz, ev işlerinden yorgun, duygusal manada kafası dolu, üzgün olamaz. ya bir kadının sevişmek istememesi için nedene de ihtiyacı yok ki canı istemiyor işte o kadar. belki de karşısında duran adamla sevişmek istemiyordur.
  3 ... suzan avci
kapat