1. 1.
  erkek tarafından yapılıyorsa ibnelik belirtisidir.
  75 -9 ... deep
 2. 2.
  (bkz: kalede kaleci var diye şut çekmeyecek miyiz)
  131 -27 ... yasakani
 3. 3.
  ne yaptığını bilmeyen,onların ayrılmasını dört gözle bekleyen,saçma sapan hareketlerde bulunarak hedefine ulaşmaya çalışan kızların yaptığı nedense o erkeğin kız arkadaşı olunca atağa geçtiği olay!!..ama şunu da bilmeliler başkaları için ne isterlerse iyi ve ya kötü başlarına gelecektir ve bu da iyi olmayacaktır..
  6 ... .maxima.
 4. 4.
  kızların birbirlerini kıskanmalarından dolayı ezeli rekabet içinde olduklarından, bir erkeğin sevgilisi varsa, o sevgiliden o erkeği ayırarak zafer kazandıklarını düşünerek yaptıkları hadisedir.
  8 -5 ... salca
 5. 5.
  hangi cinsin yaptığına direkt olarak bağlıdır
  5 ... nobetciekipleramiri
 6. 6.
  (bkz: ayartmak)
  genelde kaşar diye adlandırdığımız kızlarda gördüğümüz bir özellik.
  insanın ananıda al git burdan diyesi geliyor.
  8 -1 ... morfin
 7. 7.
  hatunların çokça yaptığı eylem. hatta erkek,kız arkadaş bulmadan önce ona pas vermeyen kızlar bile kız arkadaş bulduktan sonra aynı erkeğe yazmaya başlar. böyledir bu işler.

  yılların birikimi ile gelen edit: 18 yaşında hayatı çözen adammışım zamanında.. bu dişi kısmının ne yapacağını belli olmaz ne desek yalan.
  9 ... angelripper
 8. 8.
  bu kız bu erkekle çıkıyorsa kesin bu çocukta bi numara vardır diye düşünen kızlardır, meraktır. benim ondan neyim eksik diye düşünerek yapılır, kıskançlıktır. o da önceden benim sevgilimi ayartmıştı diye düşünerek yapılır, öc almaktır. sevgilisi olan bir erkeğin bile kendisine ilgi gösterebileceği ihtimalini düşünerek yapılır, kendi kendine keyif bağışlamaktır. hem armudun da sapı vardır ama kopartılıp yenir, ne var ki bunda, diye düşünenlerin yaptığı eylemdir.
  8 ... simsiyah
 9. 9.
  hayatın yasaklarına ilk adım.genelde sevgılının yakınları tarafından olur
  3 ... pascal 1903
 10. 10.
  her ne kadar etik değilse de gayet mantıklıdır ve sıkça rastlanan durumdur...
  4 -1 ... birdy