1. 1.
  Eyüp ve Tuzla Belediyelerinin dağıttıkları risalelerde yer alan inanılmaz cümlelerden sadece biri.
  13 -7 ... ireland
 2. 2.
  belediyelerin üzerlerine vazife olmayan meselelerde hizmet sağlamaya çalışmaları garipliğinin yanı sıra bir de türkiye'deki mevcut yasal ve sosyal şartların yok sayıldığı gariplik. belediye olunca herşey hakkında fikir verilebilir, kişiler yönlendirilebilir gibi bir kanı var türkiyede. büyütmeyin beyler siz sadece belediye başkanısız bölgenin lordu değil.
  5 ... registerlater
 3. 3.
  akla mantığa sığmayan açıklama.
  bu yaştaki insanların daha kendi ayakları üzerinde duramazken nasıl evlenipte yuva kurabilecekleri IQ seviyesi 50 olan biri tarafından bile saçma bulunabilecekken koca koca adamların bunu söylemesi cahilliktir.
  - kızım 10 yaşına geldin seni evlendirelim artık
  - eğlenceli bir oyun mu anne????
  15 -1 ... benediction
 4. 4.
  "yapılabilirlikle, yapılmalıdır" kelimelerinin ayrımını yapamayanların sığ yorumlarına alet olmuş konudur. tabi burada bir suçlu varsa o da eyüp belediyesidir. insanlara malzeme vererek keni topuklarına sıkmaktadır.
  4 -19 ... palta
 5. 5.
  9 yaşındaki kız veya 13 yaşındaki erkek yerine, 9/13 yaşındaki çocuklar denilmesi daha bir mantıklı olan cümle.
  aslında mantık çerçevesinde düşünülürse, seks hayatlarını geçtik, 9/13 yaşındaki çocuğun ikide bir ağlayıp abi/abla bana şu şekeri al gibi cümleler kullanması da gülünç bir tablo olacaktır. (bkz: iğrenç ötesi)
  mantıklı düşünmek dedim de, mantıklı bile düşünülmemesi gereken. mantık dışı bir şeydir. * * *
  3 -1 ... yoga yapan mistiq kedi
 6. 6.
  bunu yazanların (yazdıranların) kızları dokuz yaşına gelince nikahında olmak isteriz...
  13 -2 ... aquantass
 7. 7.
  (bkz: cok guzel dusunmussun aferin)
  4 -1 ... witch
 8. 8.
  efenim, arapların erken yaşta evlenmesinde çok erken ergenliğe girmeleri alakasızdır. Ergenliğin erken başlaması insan türü içinde çok uzun süreli değişiklikler göstermez*. Gösterse bile, araplardan daha çabuk ergenliğe giren toplumların hiçbirinde bu kadar erken evlilik görülmez. bu evlilikler onların kültürlerinin bir parçasıdır, bu kültüre "saçma, mantıksız" demek, bela okumak asıl mantıksız olandır. Kültürler ve değerler görelidir, size de uygun gelmemesi doğal olandır.

  Afrikadaki bazı kadınlar gibi memeleri açık dolaşmak nasıl istanbulda uygunsuz karşılanırsa, erken evlilikler de aynı bokun lacivertidir, uygunsuz karşılanır.

  (bkz: kultur vasıtasıyla ulasmak)
  (bkz: cesitliliği kutlamak)* * *
  1 -6 ... baybars
 9. 9.
  Ancak evcilik oyununda görülmesi gereken bir durum... Ciddi ciddi söyleniyorsa diyenlerin kafasında birkaç tahta eksik demektir.
  5 ... slartibartfast
 10. 10.
  (bkz: hadi ordan)
  2 ... jassemine