1. 1.
    Sapık piçlerin aklına gelen. Beyninin içindekileri tahmin edebiliyorum.

Edit: başlık başıma kaldı.

Başlığı açan premium sozluk hesabi.

kız çocuğuyla öpüşmek

(img:#1731516)
    9 -1 ... narcissistic
  2. 2.
    Bu salaklar troll yapacağız diye gavatlıktan pezevenkliğe, şerefsizlikten pedofiliye kadar herşeyi yaptılar ve moderasyondan hala tık yok. Yazıklar olsun.
    16 -2 ... theunique
  3. 3.
    istersen 50.000 tane ss at. ip olmadıktan sonra ne anlamı var?

t: pedofili eylemi.
    2 ... yamyam balagonda adami
  4. 4.
    kendisini emniyete ihbar ettim. bundan sonra benim işim kalmadı.

emniyet sadece beni telefonla arayıp kapsamlı bilgi ister. ben de veririm. tek işim bu.

ardından emniyet, zall efendiden ip'yi çok rahatça alacaktır. sonra iss'den ip eşleştirilir adamın yeri bulunur.

yiyorsa zall efendi vermesin zaten, ehuehue.

feykisin herhalde neler olacağına dair merakını gidermek istiyorsun.

bunlar olacak işte. feyki değilsen de bilgilenmiş oldun.
    3 -1 ... narcissistic
  5. 5.
    Türkiye'de Pedofili suç değil maalesef. Kimin pedofiliyi suç kapsamına aldırmadığını söylememe gerek yok sanırım.

Bu ülkede adalet aramayı unutuyor insan.

Edit: yasada yeri olmayan bir suçla polis ilgilense sonuç ne olur merak konusu. ama ilgilenirlerse çok daha güzel bir seçenek tabi umarım ilgilenirler de belasını bulur bunlar.
    3 -1 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    hemen duyar kasmayın. emniyet bu tarz ihbarlara gayet de ilgi ve alaka gösteriyor. öyle ki telefondaki memurlar aşırı derecede kibar konuşuyorlar. 155 gibi değil.

ekşi sözlük'te zorla alıkonulan bir kız için kampanya vardı ve ben yine ihbarda bulunmuştum.

3-4 defa arandım emniyetten. özetle emniyet ihbarı değerlendirecek. kaçışı yok.
    3 -3 ... narcissistic
  7. 7.
    Öz annesi sevdiği için dudağına buse konduruyorsa normal kabul edilir benim annem de öperdi beni. Ama yabancı ve karşı cinsten bir herif öpüyorsa derhal polise şikayet edilmeli.
    2 -1 ... baslatmanickinden