1. 1.
    bugün bir defa daha düşününce farkına vardığım gerçek. allah yazdıysa bozsun. yeni nesil kızlarda ahlâk filan kalmamış.
    3 -14 ... the rus kekosu
  2. 2.
    Len rus kekosu sen gene mi geldin. La bir gittim geldim giden troller geri gelmiş. Almanya bile bmw marka arabalarına bu kadar segment çıkarmıyor.
    11 ... kale3112
  3. 3.
    Kayip olmaz güle güle.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    Bunu söyleyen bir takım dingoz eriller, büyük konuşarak yanılgıysa düşerler ve gelecekte ki en zor zamanlarında, " kızın olsun, çamurdan olsun" diye böğürürler genelde.

Bunu dileyenlerin, umarım kız çocukları olmaz ve eksikliğini her daim hissederek kendilerini terbiye ederler.
    5 -2 ... zeytinyagli dolma kalem
  5. 5.
    aksine, kız çocuğum olsa daha uzun yaşamak adına sigarayı alkolü dahi bırakırdım ki bu konuda hiç olmadığı kadar ciddiyimdir.
    3 ... lomer
  6. 6.
    En azından toprağa diri diri gömmeyip kendini gömmeyi tercih ediyorsun, zihniyetin de senin gibi yokolup gidecek böylece.
    5 -1 ... senkimbenkim
  7. 7.
    Umarım kısır olursun. ince bulgur kadar aklı olmayan keko.
    8 ... kurtcebe noyan
  8. 8.
    Allah sana kız çocuğu nasip etmez umarım da hayatın boyunca bu sevgiden mahrum kalırsın.
    3 ... comegizligizli
  9. 9.
    Dünyada iki cinsiyetten de insan olmasa soyumuzun tükeneceğini bilmeyen bilgisiz herif beyanı. Çocuk yapmamaya karar vermiş biri olarak söylüyorum. Ahlak namus edebiyatın yüzünden diğer erkekler de kız konusunda yokluğa kapılıp sapık olacak. Zaten bence kızların açık giyinmesi değil, bunun toplumca “yasak” olması erkekleri sapıklaştırıyor. Şimdi ben dürüstçe söyleyeyim; “eğer kız açık giyiniyorsa bakmamdan rahatsızlık duymuyordur, bunu sürdürüyorsa bakmamı istiyordur” mantığındayım. Ama bu beni ne tacizci ne de tecavüzcü yapar. Kıza bakıp alacağım haz beni bunu yapacak düzeye düşüremez. Ha bir de şunu ekleyeyim: başlatmayın toplumsal kültürünüzden de ha. Yok bizim toplumumuzda şöyledir böyledir diyerek radikal islamcı yobazları ve gericileri galeyana getiriyorsunuz, ondan sonra kültürünü savunmaya çalıştığımız toplumumuz daha da yozlaşyor. Yapmayın arkadaşlar! Kız çocuğu olursa intihar edermiş. Mümkünse çocuğun olmadan intihar et.
    1 -1 ... tolga06 serezli60
  10. 10.
    toplum yararına bir iyiliktir.
    2 ... sacmalamayin arkadaslar