1. 1.
    eve ikinci bir prenses, 2. çocuk için bir abla olacak o. babası onun bu hayatta teredütsüz güveneceği tek erkek olacak. babasına şirinlikler yapacak babasıda onu ilerde saygı duyulacak güçlü rol modeli bir kadına dönüşterecek. daha baba olmadım ama hayali bile güzel. tabi cinsiyete pek önem vermem allah sağlıklı ve hayırlısını versin önce.
    3 -1 ... mumbarsever01
  2. 1.
    kötülüklerden uzak uygar bir dünyada olsak seve seve isterdim.
    içim de gitse bu ülkede ne kız ne erkek çocuk babası olmak istemem.
    1 ... fanfan la tulipe
  3. 2.
    Güzeldir. Erkek sikecek benim kızım erkek. Ne istediğini bilen, güçlü, zeki, güzel, bakımlı, sert biri olacak. bunlar gibi porselen bebek olmayacak.
    2 -4 ... birseruvenindahasonunageldik
  4. 3.
    benimdir. kız çocugu babası olmak istiyorum ona biricik kızım demek istiyorum.
    2 ... nicke lan jello
  5. 4.
    Düşüncesi bile gözlerimi dolduruyor o kadar istiyorum. Gelecek 5 yıldaki planın ne deseler "küçük prensesimin babası olmak" derim. Doğmamış kızıma anne olmak isteyen sözlük kızları mesaj atsın.
    12 -1 ... yazar kasa cok yazar
  6. 5.
    Belkide en büyük hayalim. Bir kız babası olmak kadar güzel ve zor birşey yoktur. Kızım için türkiye'yi değil avrupada bir ülkede yaşamayı isterim. kızlar için babaları nasıl özelse babalar içinde kızları bir okadar özeldir en azından benim görüşüm bu yönde.
    1 ... endoplazmikredigulum
  7. 6.
    evladın kızı erkegi olmaz, saglıklı, mutlu olsunlar hepsi inşallah.
    ... dergah sovalyeleri
  8. 7.
    hep küçük kalsalar çok güzel olur da yeni nesil ergen kızlar da hiç çekilmiyor be..

hem çok istiyorum hem de onlardan biri diye çok korkuyorum.

evet.
    ... dedeninkeli
  9. 8.
    istemeyin. daha doğrusu bu dünyada anne baba olmayı istemeyin. ileride acı çekeceğini bile bile bir canlıyı yaşamaya mahkum etmek kötülüktür. var olan çocukları biraz mutlu edebiliyorsanız bu yeterli bence.
    1 ... napakyanii