1. 1.
    Bir istektir. Ben olamam maalesef.
    ... beyaz baretli mehmet aga
  2. 2.
    Bana da zor görünüyor.
    2 ... yasar ustaa
  3. 3.
    ben de cinsiyet nedeniyle olamam.
    3 ... seruven44
  4. 4.
    ben olurum. dünyanın en tatlış görünüşlü ama içinde ejdeya gibi bir ruh bulunduran kız çocuğunu yetiştirmek istiyorum efem. ama önce sözlük yazarı olmayan diş hekimi bir baba bulmam lazım.
    2 -1 ... nammu
  5. 5.
    Ben oldum, tavsiye ederim.

Öncelikli olarak sağlıklı olsun da cinsiyet hiç önemli değil. Ancak kız çocuklarının alıp içe sokmalık oldukları da bir gerçek.
    8 ... yasak merve
  6. 6.
    Ben çok isterim.
    4 ... darked
  7. 7.
    En çok istediklerimden biridir. Belki de bu dünyanın gidişatı yüzünden asla dünyaya gelmeyecektir. Ama eğer bir gün olursa kalbi temiz olduğu sürece hiçbir zaman vicdanı tarafından rahatsız edilmeyeceğini öğreteceğim ona, dünya kötü insanlarla dolu karşına çıkacaklar hayatına dahil olacaklar bir şekilde çıkacaklar önemli olan onların varlıkları ve sonrasında gidişlerinden deneyim kazanmak, ailenin her şey olduğunu öğreteceğim ona geniş aileden bahsetmiyorum çekirdek ailen senin için her zaman destekçi olacak kızım diyeceğim ona, üzüleceksin kalp kırıklıkların olacak bir gün 25 yaşına geldiğinde ya ne komik şeyler yaşamışım bir de o olayı yaşadıktan sonra kaç gün gece yatak döşek yattım diye güleceksin. Harika kadın arkadaşların olacak onlarla bir masaya oturup enine boyuna dünyayı tartışacaksınız, belki olmayacaksın büyük ihtimalle de böyle olacak. Ama eğer olursan hayatın tecrübelerle dolu olsun iyi kötü.
    4 -3 ... benenyanlis
  8. 8.
    Ben kız çocuğu annesiyim;
    Onların bana Allah' ın bir Lütfu olduğunun farkındayım. rabbim bahtlarını açık etsin.
    ... motherist