1. 1.
    inkar edilemez toplumsal bir gerçekliktir.

Yani soyunu devam ettirmeyecek,ciddi ciddi okumayacak,erkeklerin kucağından kalkmayacak.

Bence aile için büyük bir utanç.
    3 -40 ... 73696b696369
  2. 2.
    15 aylık kız yeğenim var. utanç değil, sevgi kaynağı resmen.
    13 ... kimseyi cekemeyen adam
  3. 3.
    nasıl bir kuyruk acınız var çok merak ediyorum. kız çocuğu annesiyim. hayatta daha çok gurur duyduğum bir şey yok. tek korkum onu sizin gibilerin yaşadığı bir dünyaya getirmiş olmak.
    19 ... laboummm
  4. 4.
    asıl böyle hastalıklı zihne sahip olup, düşüncelerini topluma açık bir yerde kusup, insanları zehirlemek kişinin kendisi için utanç kaynağıdır. elimde olsa, tüm çocuklarım kız olsun isterdim. neresi utanç olacak? zamanında bir adam vardı. tanıdık idi, akraba idi. "kız çocuk doğdu mu, hamsi gibi koparacaksın kafasını" derdi. n'oldu sonra? hastalandı, yataklara düştü. hiçbir erkek çocuğu bakmadı. kız çocukları ilgilendi. sen böyle düşünmeye devam et, allah'ın beyinsiz trollcüğü. bu hayat sana tükürdüğünü yalatır. sen de öyle mal mal kalırsın acınası hayatında.
    9 ... larsmon
  5. 5.
    sizden her konuda üstün olduğumuzu kabul etmiyor ve sürekli bok atıyor olmanız inanın hiç birimizin umurunda dahi değil. her zaman bir birey olduğumuzu ve her konuda başarılı olduğumuzu, olabileceğimizi biliyoruz ve size ispatlamak gibi bir çabamız da yok ve olmayacak. hiç kimsenin bizimle olan gururuna ya da utancına da ihtiyacımız yok biz kadınlar, kadınlığımızla dahi gurur duyuyoruz. devir değişti beyler seve seve değil ise başka türlü de olsa bunları kabul edeceksiniz.
    2 ... cubukcuuu
  6. 6.
    Ya bak işte trollük yaparsın anlarım da orospu çocukluğu yapmanın ne manası var? Nasıl bir psikolojidir ki bu? Nasıl çirkin insanlarsınız lan siz.
    11 ... magna aegwynn
  7. 7.
    Tomris hatun dan habersiz, cahil kişi beyanı.
    1 ... turin
  8. 8.
    Böyle düşünen arkadaşları toplu olarak bir görsem ya ben , bakın teker teker demiyorum toplu olarak diyorum.
    4 ... bendoktordegilimhekimim
  9. 9.
    He amk.
    Kimsenin kız çocuğu olmasın, herkes kız çocuklarını gömsün, heryer erkek kaynasın ve bu beyanda bulunanlar da aktif kıtlığı çekmesin.
    Bir ibne beyanı.
    4 ... dalya rock yazar
  10. 10.
    soy ağacı keşke 14 asır öncesine gidebilseydi. ebu cehil soyundan olabilme ihtimalin yüksek.
    5 ... duygusal masturbator