1. 1.
    Artık bu tecavüz olaylarına idam değil,işkence istiyorum.
    Idam ne amk idam edelim de kurtulsun mu orospu çocukları.
    Daha içeri bile atamıyoruz.
    28 -4 ... astrazen
  2. 2.
    insanlıktan nasibini almamış aşağılık bir orospu evladının ağzından çıkan replik.
    4 ... willtreaty
  3. 3.
    bu haberi sabah okudum her gün kararan içim biraz daha karardı.

bu herif salındı değil mi ortada hiç bir şey olmasa bile istismar var ve bu herif salınıyor değil mi. vergileriniz nereye gidiyor görüyorsunuz işini yapamayan bazı insanların cebine gidiyor tabiki de doğru düzgün işlerde kullanılacak değil ya gariban türk halkının vergisi !

bunun tek bir çözümü var işkence, kesinlikle idam değildir. idam çözüm olsaydı böyle olaylar daha çok olurdu. bu haberdeki tecavüzcü: "madem idam edileceğim öldüreyim de konuşmasın" der ve öldürürdü ve bu şiddet haberlerinin sonu gelmezdi halen de gelmiyor ama neyse çok fazla yazmak istemiyorum.
    9 ... bruce dickinson is back
  4. 4.
    Yok mu şu sözlüğü okuyan antalya da bir tane delikanlı?
    9 ... oberst
  5. 5.
    Bu Hakimin çocuklarını ve ailesini yakmak isterdim.
    3 -2 ... magpie
  6. 6.
    Başlığı da haberi de okurken kanım dondu. Kadın hem tecavüze uğraşmış hem de gördüğü şiddetten dolayı %99 engelli olmuş. Bunu yapan orospu çocuğuna müebbet verseler içeride rahat rahat yaşacak, idam etseler acı çekmeden kurtulacak. Kısas şart! Bu kadıncağızın hayatını altüst eden bu orospu çocuğunu zencilere siktireceksin ardından da tüm vücuduna eziyet edeceksin! Her ölecek gibi olduğunda tedavi edeceksin ardından tekrar işkence edeceksin. Orospu çocuklarına kolay ölüm olmamalı.
    6 ... rizedentrabzonayuzenkurbanlik
  7. 7.
    idam diye tutturanlara anlam veremiyorum amk. idam yasası gelince sanki bu piçler mi asılacak? Hükümete zıt olanlar infaz edilir ancak.

Şu söylemi yapan orospu çocuğuna gelince de, çükünü kesip ağzına sokacaksın sonra da çıplak bi şekilde üzerine benzin döküp yakacaksın. Cayır cayır yanacak böyle... ben bu konuda asla vicdanlı olamam, bunların en ağır işkence görmesini hep dilerim. Bir de tecavüze uğrayan kız engelli haline gelmiş. Vay ben sizin evveliyatınızı sikeyim orospu çocukları...

Bakın şerefsizler bir de serbest bırakılmış... hele hele şu adalete bak sen hele.. Türkiye’de adalet var diyenler gelsinler de şu rezilliği görsünler amk. Sinirler yine tavan yaptı amına koyayım yaa.. yeter ulan yeter.
    34 -3 ... queenn of darkness
  8. 8.
    o amk çocuğunu sikinden asacaksın ibret-i alem için.
    ak çocuğu.
    7 ... ya bir sus
  9. 9.
    Bir tane şey vardı. Türkiye,insanlıktan maymuna geri geri yürüyordu. Artık bazı Türkiyeli insanlar, o kadar salak olmuşki Maymun değil,aslan değil resmen eşek olmuş. Yeter ya.
    1 ... pidder dines
  10. 10.
    idam diyen arkadaşlar üzerine çikolata sosu dökelim mi?

oh amk mis gibi tık diye gidecek, yok öyle yağma, öldürmeyecek süründüreceksin. mesela diz kapaklarına ve dirseklerine 2 el ateş edip yıllar boyu yatağa mahkum edeceksin(tabi ölmezse).

sıçmaya bile giderken sürünmesini izleyip sigara yakacaksın, yok öyle kolay yoldan ölüm.
    4 ... mr opus magnum