bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bu çağda büyük cesaret. üniversiteler ortam olmuş resmen birader. okumasın, okuyan ne olmuş ki? kpss'de debelen dur.
    4 -33 ... seruven44
  2. 2.
    erkekler hemen ceo oluyo ilkokuldan sonra sanırım.
    10 -2 ... sophiaa
  3. 3.
    göndermem, göndereni de linç ederim. Milletin arkamdan gavat demesine dayanamam.
    6 -17 ... sen delirmis olmalisin
  4. 4.
    sanmıyorum. üniversiteye geldim geleli görmediğim bok kalmadı. kendini pazarlayanlar mı dersin, ot mu dersin, içki sigara ortamı mı dersin, cezalı (soyunmalı) şişe çevirmeceler mi dersin, grup seksten fuckbuddy'liğe, neler neler. bu arada üniversiteye giden kızların %99.99'u ellenmiş vaziyette beyler haberiniz olsun. yarrak gibi tipimle ben bile ne haltlar yediysem millet neler yapmıştır.
    4 -9 ... 7777777
  5. 5.
    bir zamanlar bir şehrin kerhane işletmecisi üniversite rektörünü arayarak şöyle demiş
    - ya siz kapatın ya biz kapatalım.
    6 -4 ... seruven44
  6. 6.
    Bir soru.
    Yok ya hayatta göndermem çünkü kocasının eline baksın Ona muhtaç olsun isterim.Eve bir bardak alırken bile eşinden izin alsın,düşünemesin çünkü kadın kısmına düşünmek ne gerek.
    Ekonomik özgürlüğü olmasın evlenince dayak yese de sineye çeksin kocasının malı olacak çünkü.kaynanası da dövebilir,Kız çocuğu zaten kıymetsiz, Cahil kalsın isterim,ki cahil kalarak bilinçli evlatlar yetiştirsin.fikirsiz bir zavallı olsun,günde 50-100 kelime kullanmak Ona yetsin,kadın kısmının konuşmasına ne gerek zaten.
    Tabi ki göndermem malım ben çünkü,gücü sadece erkek elinde tutsun diyen bir pisliğim ve şükür ki her yerdeyim.
    Edit:ciddi ciddi göndermem diyen üremesin Bence sen nesin ki evladın ne olacak?
    14 -4 ... tsukky
  7. 7.
    gönderirim.

Kızımın ortam yapmasını da çok isterim, mal gibi bakire olmasın.
    3 -11 ... bdsm hayrani slut girl
  8. 8.
    Başlık sahibinin annesi artık üniversite hayatında ne yaşadıysa bilemiyorum yaşadıkları şehrin kerhane işletmecisinin telefon konuşmalarını ayrıntısına kadar bilebiliyor.
    11 ... zenn lavian
  9. 9.
    Troll değilseniz ve bunları soruyorsanız vay halimize.
    8 ... emeklimuhendis
  10. 10.
    "Ne salak salak sorular bunlar ya".
    4 ... tecrubekonusuyor
kapat