1. 1.
  bu kızın iftiradan ziyade "adam öldürmeye azmettirme" suçundan da yargılanması ve uzun yıllar hapis yatması gerek.

  bir de "özür dilemiş" bak bak bak.... günahsız bir insanın ölümüne sebep ol ondan sonra özür dile sıyrıl oh ne güzel.

  zamanında bizim gençliğimizde mahallenin abileri baska mahallenin cocuklarına uyuz olup kavga cıkarmak istediğinde "siz bizim kızlara laf atmışsınız" şeklinde olay çıkartırladı.. şimdi jargon değişmiş. mesela herifin birine aşık ol beraber ol ama sonra adam senin manyak olduğunu anlasın görüşmek istemesin git "bana tecavüz etti" diye çemkir adam göz altında alınsın, tutuklansın, cezaevinde işkence görsün o ara belki kızın akrabaları tarafından vurulsun ama "özür dilenince" hepsi geçsin öyle mi? kadının beyanı esas alınır evet doğru ama bunun çok ince elenip sık dokunması ve incelenmesi lazım yoksa bu tip örnekleri çok sık görmeye başlayacağız.
  12 -2 ... flat head
 2. 2.
  lisede haydut ve başına buyruk, hoyrat bir edebiyat öğretmenimiz vardı. her derste en az 5 defa " pardonsuz yaşamaya bakın " derdi. "sıçıp sıçıp pardon deyince her şey eski haline dönmüyor, onun için dikkat edin, pardon demenize yol açmayacak şeyler yapın " derdi. tabii o tekrarlanan bariz hatalar ve değiştirilmesi gereken kötü tabiattan bahsederdi ama her zaman çok hak vermiştim.
  şimdi bu baba neler hissediyor acaba masum bir canı aldıktan sonra.
  çocuk doğup büyüdükten sonra neler hissedecek acaba, kendisi yüzünden doğmadan cinayet işlendiğini bilse.
  pardon, özür veya ceza giden hayatı geri getiremiyor.
  3 ... radiolarian
 3. 3.
  iftira, kasten ve planlı adam öldürmeye azmettirme ve çıkar için cinayet planlama ile yargılanıp idam edilmeli.

  bana kalırsa da memelerinden taksim meydanında sallandırılmalı. nasıl sapıklara, tecavüzcülere karşıysak buna da karşı olmalıyız.

  kodumun orospusu...
  1 ... torunusamil