1. 1.
    kabul edin ya da etmeyin, evlilik harici kızının cinsel hayatına karışmamak gavatlıktır, hatta alagavatlıktır, hatta ve hatta gold premium gavatlıktır. senin büyütüp belli bir yaşa getirdiğin, gözünden bile sakındığın, kılına zarar gelmesin diye üzerine titrediğin prensesin, bir tanen, elin piçiyle birlikte türlü türlü fantazilere yelken açacak, sen de buna "modernlik ve çağdaşlık" diyeceksin öyle mi? o işi bi sikeceksin sen. yok öyle bir dünya. godoşluğun, deyyusluğun alemi de yok.
    7 -4 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    Oyleyse butun kiz babalari gavat ve godoş. Sonuçta bunu engellemenin mumkunu yok. Evlilik ici veya dışı bu olacak. kaçınılmaz bir durum.
    Peki bu kizlarla ilişkiye giren onlarla turlu turlu fanteziler yapan erkeklerin babalari ne oluyor?
    Dusunsene senin üzerine titrediğin, başına birsey gelmesin diye çırpındığın erkek çocuğun! Oğlun! Varisin! Kızın biriyle yatakta sekilden sekile giriyor, ceşit çesit fanteziler deniyor.
    Hatta daha da fenası yanlarinda bir erkek daha var. Kiz ortamdan ayriliyor erkekler aralarinda devam ediyorlar... aman tanriiiim. Senin oglun lan bu. Gavatliktir alagavatliktir super gavatliktir ultra gavatliktir....

Yahu amk piçleri bir rahat birakin lan insanlari.
    Cahiliye doneminde kundaktaki bebekleri diri diri topraga gömduren de bu düşünce tarziydi. Bir bitmediniz amk lan.
    1 -8 ... cavaceylan
  3. 3.
    (bkz: çapulcu aile)
    3 -1 ... kobra nejded
  4. 4.
    insanlar çocuklarının hayatına karışabilir, bunda sorunum yok. Hepsine saygı duyarım, hepsi haklı benim için.

Fakat oğluna karışmayıp kızına karışan, kızına karışmayıp oğluna karışan insana saygı duyamam.

Ha tabi şöyle olur. Biri 18 yaşın üzerindedir, artık çocuk statüsünden çıkmıştır, ona elbet karışılmayacak. Artık ancak tavsiye verilebilir ona, yol gösterilebilir ama ceza, zorlama vb. olmamalıdır.

18 yaşın altı her çocuğa karışılmasını doğru buluyorum. Zaten ergenliğin zirvesi. Birilerinin guidelığına ihtiyaçları var. Birileri objektif bir şekilde onlar için en iyiyi arıyor, görüyor, getiriyor olmalı.
    3 -3 ... cicekli siirler bayim
  5. 5.
    Valla sağcı solcu, dindar dinsiz farketmeksizin katıldığım önermedir. Yerden göğe kadar haklısın. Bu mesele namus meselesi değil benim gözümde karakter meselesi. Bir insan her önüne gelenle hiç rahatsızlık duymadan yatıp kalkabiliyorsa o insanın karakterinde bir sorun var demektir. Ve ailelerin buna izin vermesi de arkadaşın dediği gibi gold premium gavatlıktır.
    Babaa benim bi arkadaşım vardı ya, işte onun bi arkadaşının doğum günü varmış bu haftasonu onlarda kalıcam ben.
    -tamam kızım kendine dikkat et.
    Kız bilmem nerden bulduğu oğlanın evine gider ve yemediği bok girmediği pozisyon kalmaz. Daha yeni tanıştığı bir insana kendini çırılçıplak teslim eder. Bu mu çağdaşlık? Aileye yalan söyleyip millete vurdurmak mı? Aileler gözünü açmalı ve kız erkek farketmezin evlatlarına sahip çıkmalı. Burda sadece kız için konuşmuyorum aynı şeyler tüm gençler için geçerli.
    2 ... simdiamarigadusunsun
  6. 6.
    Sözlükteki aşırı ahlaklı(!) am-göt bekçilerini rahatsız etmiştir. Sikikler ya!
    -3 ... every tongue got to confess
  7. 7.
    Ahirette sorulacak ilk soru.
    - kızınız bakire mi?
    + Hayır, sevgilileriyle düzenli bir seks hayatı vardı.
    - atın cehenneme.
    + Ama ben namaz kılıp oruç tutuyorum.
    - farketmez, kızının kukusuna sahip olmamışsın.

Kızımın kiminle ne yaptığı elbette önemli, yanlış kişiyle yanlış bir ilişkiye girmesini istemem elbette,
    Ama aşırı sıkı olunca olan için bir ata sözü var, gizli yapan aşikar buzağılar derler,
    içinde varsa O işi gizli de olsa yapar, sonra üç harfli beni düzdü der, cinci hocaya götürüp üfletirsiniz, halbuki kızı beceren üç harflinin adı belki can belki Ali.
    Siz katı yasaklar koyun ve kızınız aşık oldum sanıp bir müptezel ile evden kaçsın.
    Bazı şeyleri yaparken derin düşünmek gerekir.
    -2 ... sktireden adam
  8. 8.
    karışsa da işe yaramayacağını biliyordur.

düşün yıllar boyunca büyüttüğün kızın gününü birinde ilk tanıştığı adamla yatıyor adam suratına boşalıyor vs.

bu devirde millet öyle eskiden olduğu gibi sadece bir misyoner bir oral seks takılmıyor. ne fanteziler var. gençler mutlaka bilir ama yetişkin kız babası olacak yaşta olanlar (50 üstü) bilmeyebilirler diye sayıyorum: göte şaplak, surata attırma, surata tükürme, doggy style'da kafaya ayakla basma, göt yalatma, boğma(bildiğin boğazını sıkma), tasma taktırıp evde köpek gibi gezdirme, kırbaçlama, üstüne işeme, hatta sı.ma, bdsm slave yapma vs. vs.

oha diyebilirsin ama bunlar bu devirde standartlaşmış şeyler. hatta bunlar artık bazılarına çok soft geliyor. milletin 3-4 pozisyonda efendi efendi sevişip sonrasında götünü dönüp yattığı devirler geçti.

yani kızına sadece çakmıyorlar kızına en aşağılayıcı şekilde çakıyorlar.

kız anne babası olmak çok zor bir şey.
    ... garrykasparov