1. 1.
    avukat bir arkadaşımın bu gün bana anlattığı akıl almaz olay.

arkadaşımın eline geçen dosyaya göre adam instagram üzerinden lisedeki kızının sınıf arkadaşını taciz ediyor, ''okuldan çıkarken seni gördüm, çok beğendim seni'' gibisinden bir kaç mesaj atıp daha sonra
    '' numaranı ver buluşalım, ailene yada polise anlatırsan bitiririm seni, 1 kere birlikte olucaz o kadar korkmana gerek yok'' gibisinden mesajlarla tehdit etmiş.

aynı adam aynı hesaptan tanımadığı başka kız çocuklarına da benzer mesajlar atmış, mesajların içinde hem sağ hemde sol görüşlü paylaşım yapan bazı hesapları öldürmekle tehdit edip cumhur başkanı da dahil pek çok siyasetçinin kendisine ve ailesine küfür edip ''onun çocukları ensest zaten'' gibisinden iftiralarda bulunmuş, benzer iftiraları kılıçdaroğlu içinde yapmış.

bilgisayarımı hacklediler falan diye kıvırmaya çalışıyormuş şimdi de.

arkadaşım benimi kekliyor bilemiyorum ama doğruysa üstüne konuşmaya ve küfür etmeye değecek bir adam.

edit: tabiki de adli işlemler devam ediyormuş.
    4 -2 ... gold tab gibson
  2. 2.
    neden böyle şeyler beni hiç şaşırtmıyor la. şaşırmam lazım halbuki.
    1 ... tuiran kouma
  3. 3.
    Bre gafil bre salak adam Haberlerde bu olaylar arttı rezil oldugun yetmiyormuş gibi hapsi boyluyorsun hiç mi izlemiyorsun da kendi kendine bi bok yapabileceğini sanıyorsun sen kimsin ya sanal alemi bu kadar hafife alıyorsun.
    ... feministmiyimneyim