1. 1.
    Kemalist olması yüksek ihtimal olan babadır.
    Bir defasında birisi tv'de anlatiyordu kulak misafiri oldum. Aynen şu şekilde. "Bir akşam eve geldim, kızım aglıyor annesi tedirgin. Sordum ne oldu? Kızım hemen odasına koştu. Eşime sordum ne oldu düşük not falan mı aldı diye. O da bana hayır kızımız genç kızlığa adım attı yani regl oldu ondan kortuğu için ağlıyor dedi. Hemen kızımın yanına çıkıp, durumu anlattım, olması gereken budur, dedim. Bu senin sağlıklı bir cinsel hayatın için gerekli biyolojik bir aktivite canım dedim. Beni anladı ve sarıldı. Sonra yemeğe oturduk ve canım kızım bana baktı. Ben de dayanadım tabi, kızım artık genc bir kız olmuştu. Erkek arkadaşlarıyla rahatça cinsel ilişkiye girebilirdi. Duygusala bağladım ve mutluluktan agladım. Kızım şu an 30 yaşında geçen yine o ilk günün konusu geçti. Komik geldi tabi gül öl sıç.
    -9 ... bim kamyoncusu
  2. 1.
    Dogulu babadir. Artik kizini evlendirip baslik parasi alabilecegi icin sevincli bir sekilde coskuyla anlatir herkese.
    2 -1 ... kedi memduh
  3. 3.
    Oğlunun çükünün kesilmesini çalgılı çengili kutlayıp aslında çok doğal bir durumu ayıp olarak nitelendirmeniz çok saçma değil mi ya? Oğlumun çükü kesildi ama kızım insan değil hadi sünnet kutlayalım.
    3 ... hamile taklidi yapan panda
  4. 4.
    Lütfen daha fazla iğrençleşmeyin.trollüğünde bir edebi olmalı.
    3 -1 ... idrak yollari enfeksiyonu