1. 1.
  aslında başlık; "kızının bikini giymesine izin veren mezhebi geniş laik ebeveyn" olacaktı ama olsundur. buna da şükür.

  kızının (üvey ya da öz fark etmez ama üveyse biraz daha sert davranmak gerekir) bikini giymesine göz yummak tabiri caiz ise erkeklerin önüne gümüş tepside sunmaktır. ağızlarını sulandırmaktır. göz zinasını karşılıklı olarak zikretmesinden kaynaklanan bu cahilce olaylara göz yummasıdır. tüm sebebi ise laik olamasından kaynaklanmaktadır ki mezhebi geniştir. o kadar geniştir ki doğu türkistanda başlar slovenya'nın doğusunda sona erer o derece.
  8 -47 ... doc dr c sinan sagiroglu
 2. 2.
  oğlunun bikini giymesine izin vermeyen muhafazakar ebeveyndir aynı zamanda.
  4 -1 ... marijuanadotcum
 3. 3.
  laikliği bikini giymek sanan yazar sıçkısıdır. komiktir gülmüşüzdür eğlenmişizdir ama yeterdir aynı zamanda. kızının başını zorla kapatıp ( ki dinde zorlama olmadığı halde) onu belli bi yaştan sonra okuldan ve sosyal hayattan soyutlayan babadan bin kat iyidir.
  14 -4 ... chtlqyvz
 4. 4.
  bu ebeveyn kızının bikini giymesine izin vermese sen sahile gittiğinde 'hiç karı kız yok la burada,hadi başka yere gidelim' diye sormayacakmısın,demek istediğimdir.
  4 -2 ... wolwerine
 5. 5.
  (bkz: #8879723)
  1 ... bucali ama elit
 6. 6.
  kızını 4ncü eş olarak veren yobaz ebeveynden daha çağdaş olandır. aklı ile siki arasında fark olamayan dinci dallamalar pek sevmez bu insanları.
  8 -2 ... deli mi ne
 7. 7.
  laikliğin ne olduğunu bilmeyen ve bunu bikini giymek zanneden yobaz kafalıları kınadığım düşüncedir.

  yazıktır, oksijen israfıdır.
  3 -1 ... agdankacankucukhamsi
 8. 8.
  çağdaşlığın soyunarak değil soyunana bakmayarak olması gerektiğini bilen ebeveyndir.

  dayanılmaz edit: be pezevenk adam bakmayacaksın elalemin karısına kızına. kaldırmayacaksın çükünü, bozmayacaksın niyetini. karşında çırılçıplak da olsa göz takılır lakin döndürürsün kafanı. işte o zaman anlaşılır senin temiz ahlakın, itikatın be deyyus.
  8 -4 ... bienvenido
 9. 9.
  laikliğin bireylere indirgenemeyeceğini idrak edememiş veya ailesi tarafından bu şekilde ezberletilmiş zavallıların avuntusudur.
  2 ... hayati sorgulayan adam
 10. 10.
  laiklik ne demek öğrenmesi gereken zavallı insan söylemi. bence yaşamayın siz bu ahlaksızlıklar içinde cennetiniz sizi bekliyordur eminim.
  2 -3 ... shagrath