1. 1.
    Tüyleri diken diken eden ihanet ve sapkınlık ülkemizde yaşandı.
    Nerdesiniz hey feministler, bu sapkınlık karşısında da kadını destekleyecek misiniz? Sessiz suskun kalıp bu ahlaksızlığı meşrulaştıracak mısınız? Hep mağdur olan kadın değil işte size kocasına ve küçücük kızına en büyük mağduriyeti yaşatan bir anne! Üstelik kocasını aldattığı adam da bir öğretmen!
    https://m.haberler.com/ko...a-edilen-13412318-haberi/
    "Bu nasıl anne! Kızının gözü önünde başka adamla cinsel ilişkiye girdi, izlemek istemediğinde dövdü
    Kocaeli'de bir talihsiz adam, kızıyla birlikte evi terk eden eşinin başka bir adamla kızının gözlerinin önünde cinsel ilişkiye girdiğini ve kızının düzenli olarak şiddet gördüğünü söyledi. Talihsiz adam kızını yanına aldıktan sonra annesi, kızının alnına 'enayi' yazıp fotoğrafını gönderdi."
    kızının önünde cinsel ilişkiye giren kadın
    ZORLA MAKYAJ YAPIP, TOPUKLU AYAKKABI GiYDiRiP TACiZLERDE BULUNMUŞLAR

Küçük kızının düzenli bir şekilde istismara uğradığını iddia eden Y.T, "Eşim, kızımı 2018 yılında Gaziantep'e kaçırdı. Gaziantep'te beni aldattığı kişiyle birçok cinsel münasebet yaşamış ve bunları bizzat kızımın gözü önünde yaşamış. Bunları kızımı döverek, zorla seyrettirmiş. Eşimin beni aldattığı kişi de kızımı sürekli tokatlamış, dövmüş. Kızımın özel bölgelerine dokunmuş, zorla ellemiş, sarkıntılık etmiş. Hatta çocuğuma zorla makyaj yapıp, topuklu ayakkabı giydirip tacizlerde bulunmuşlar. Annesine söylediğinde kızım annesinden sürekli dayak yemiş. Benim evladımı sürekli dışlıyormuş. Evladımı şehir, şehir gezdirmişler.

Kaynak: haberler.com haber sitesi (dha haberi)
    https://m.haberler.com/ko...a-edilen-13412318-haberi/
    17 -16 ... lenova
  2. 2.
    ne iğrenç insanlar var şu hayatta.

edit: insan dediğim için herkesten özür dilerim.
    13 ... garavel ustaa
  3. 3.
    senin doğuran anaınn yedi sülaesini gelmişini geçmişisni sikeym.
    sana insan diye ekmek vereni sikeyim.
    maraştayım çıkar gider bunları ldürürürüm bak şimdi.

sinidrlendim.
    11 ... mavi gozlu kizlari severim
  4. 4.
    Gerçekten herkes anne olmasın ya. Çocuk sahibi olmak isteyen bütün çiftlere psikolojik testler uygulansın geçemeyenleri kısırlaştıralım.
    8 -1 ... erkeksi bayan buse
  5. 5.
    Taciz eden adam öğretmenmiş bir de. Yuh. Kızının alnına enayi yazmak nedşr be? Orospu çocukları ya yakacaksın bunları.
    8 -2 ... dertler derya olmus
  6. 6.
    Kızına yol gösteren kaltağın yaptığı eylemdir.
    3 -1 ... desifreleyici
  7. 7.
    kadınların seks fantezileri erkekten daha fazla hiç şaşırmadım. olay da tek üzüldüğüm kızın 18 yaş altı olmasıdır. kız çocuğunu bir an önce psikologa götürmeleri lazım ileri ki yaşlarda travma yaratabilir. size burada defalarca kadınlar daha çok aldatıyor diyorum dinleyen yok.
    7 -5 ... ernesto doqukan guevara
  8. 8.
    O anneyi de anlamak lazım. Kim bilir kocasından neler gördü de böyle psikolojisi bozuldu. Yoksa anneler böyle bişey yapmaz. Hele kadınlar hiç yapmaz. Kadınlar güldür ma çiçektir.

Edit: aşağıdaki yorumlarda olayı feminizm e bağlayanları eleştiren tiplere bak sen!

Bu yazdığım entry bir ironiydi.

Kadınların yaptığı her cinayette, şiddette ve aldatmada siz feminist ve meriçler değil miydiniz konuyu kadının psikolojisine yaşadığı zorluklara bağlayan? Bunda aynı yorumu ben yaptım ve verilen eksileri kes! iki yüzlü orospu çocukları.

Sakinim.
    1 -24 ... karamel gibson
  9. 9.
    rezillik.
    1 ... aconitium
  10. 10.
    Direk hapse ömür boyu.
    1 ... alexdeberk