1. 160.
  Yeri gelince vatandaşlardan aldıkları ellerindeki kanı parayla bile vermiyorlar. Elimizde fazla Stok yok diye.
  ... nakkas i imge
 2. 161.
  An itibariyle bulunduğum yerdir. Herkes aranıyor. Gözler pistol gibi hızlı maşallah. Swh.
  ... mister elbir
 3. 162.
  birazdan gideceğim ankaranın göbeği. trafik ışıklarının önlerine büyük saksılar içinde çam fidanları ve kokusunu çok sevdiğim biberiye dikilmiş meydan. tanımı yaptıktan sonra asıl konuya geçersem.

  bu aralar iş için anadoluya doğru seyahatteyim. istanbuldan cıktım. antalya, denizli afyon derken ankaraya ulaştım. eskiden 2000 lerde ankarada yaşamıştım. sakarya caddesinde canlı permormans sergilelen güzel rock müzik mekanları olurdu. sivri burunlu botlar giyen yaşlı abiler gitarı konuştururdu. o güzel abiler, güzel atlara binip gittiler galiba. iki gün önce biraz dolandım ama her yer türkü bar olmuş. valla üzüldüm. simdi oteldeyim. ucuz bir şarabım var. biraz kafamı kırayım oraya doğru uzaycam.

  kızılay civarında birası ucuz müziği güzel rock mekanları bilenler tarif etsin lütfen. arkadaşım yok hafız, yoksa buraya yazmazdım kusura bakmayın. iyi geceler
  1 ... j den hayvan jelibon
 4. 163.
  bol bol polis ve bar kaynayan bir tuhaf şehir merkezidir.
  -1 ... mrigasira
 5. 164.
  zorla gül satan piçlerini siktiğimin yeri.
  ... bloods gang
 6. 161.
  ankara'da bir meydan. sahafların oradaki alkollü kafelerde bohem taklidi yapan varoluşçu gençlerle doludur. yerlerde travesti numaralarının basılı olduğu kağıtlara sıkça rastlayabilirsiniz. bunun dışında, kalabalıktır ve ankara'da her yol zannımca kızılay'a çıkıyor. bunaltıcı bulduğum yerlerden biridir.
  1 ... turumcu
 7. 162.
  doğum günü kutlayan kurum. kan veriğiniz aile ve kurumumuz adına doğum gününüzü kutlarız diyor. evet.
  1 ... oytunkaran
 8. 163.
  Bugün herkesin elinde bavulla gezdiği yer.
  5 ... profesyonel kamikaze pilotu
 9. 164.
  kızılay'da kışın üşüye üşüye, ellerin ve yüzün dona dona gezdiğin zaman sen de kızılay'ı çok seveceksin. göreceksin ki kızılay kışın en soğuğunda dahi seni sıcak tutacak.
  1 -1 ... hey brother
 10. 165.
  Şimdi iki sene evvel bilgili bir amcamızdan duyduklarımdan aklımda kalanlar şöyle; bizim bu hükümet kanları bir yerlere satıyormuş falan. Amerika dedi, kan bankası dedi, ticaret dedi. Velhasıl Kızılaya kan bagışlamayın dedi. Ki geçen sene iki defa kan ihtiyacımız oldu, ikisinde de koskoca üniversitenin araştırma hastahanesinde kan bulamadık; kantinde, hastanenin koridorlarında kan dilendik. Vallahi lan. ilkinde kantinde bağırdım şu şu model kanı olan var mı diye, adamın biri saolsun kırmadı bizi hemen kan verdi. Diğerinde de taa 50 km öteden adam getirdik. Ulan bu Kızılay ne bokuma yarıyor o zaman? Bu iki kan arama olayını yaşadıktan sonra o amcaya hak verdim. Gerçi bizim hükümetin adı bile yeter bu gibi katakulli işlerin gerçekliğine.

  Özetle bu ibnelere kan falan bagışlamayın.
  1 ... italyann