1. 1.
    ilginç bir haber.

kızılay ın erbil de 30 bin maske dağıtması
    https://www.aa.com.tr/tr/...in-maske-yardimi-/1771825
    3 ... chance boudreaux
  2. 2.
    hayaller dünya devleti ama biz niye erbilde 60 koli maske dağıttık diyor adamlar.
    3 -11 ... mavraci
  3. 3.
    Haram zıkkım olsun amk.
    Sen bütün vatandaşlarına dağıttın mı ki gidip peşmerge kürdüne maske dağıtıyorsun?
    Ne hakla?
    Verdiğim kanlar, bağışlar haram zıkkım olsun.

Edit: Boş yapma lan promer nickli aktroll.
    12 defa kan bağışı, ilik bağışı ve sayısız maddi bağış yaptım.
    Hadi ver hakkımı vermezsen şerefsizsin.
    Ver lan 12 ünite kanımı benim.

Türgev'in tügva'nın haramzede veletleri sizi. Vergi kaçıran paravan şirket halini alan kızılay'ı savunan satılmış vatansızlar.
    42 -9 ... tengir budun
  4. 4.
    Boşuna demiyorum keşke suri olsaydık diye. O zaman tedbir paketi en az 50 milyar dolarlık olurdu. Burada ölüyor insanlar ama kızılay surilerin peşinde. Oranın devleti yok mu?
    3 -1 ... huzursuz adam
  5. 5.
    Bu kızılay'ın meşruiyeti gözden geçirilmeli artık.

Daha 2 gün önce Sağlık çalışanlarının maske ihtiyacı var diye haberler çıkmışken, bunlar benim vergimle gidip kürt kardeşlerine yardım yığıyorlar.

Haram zıkkım olsun.
    Artık benim gözümde bir meşruiyeti kalmamıştır.
    5 -1 ... hazretiyobaz
  6. 6.
    Götümüzde ayı bağırırken yapılan işe bak aq. Hastane personelleri bile maske bulamazken bu yapılan bildiğin aptallıktır.
    5 -1 ... temirata
  7. 7.
    Sen depremzedelere yardım gönderirsin kendi milletin için yardım edersin.
    kızılay idlib erbil dağıtır kime sordular amk.
    6 -1 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    türk'e yok arapla, kürte çok.
    7 -2 ... strawberry blonde
  9. 9.
    lan ne şerefsiz çıktınız siz lan. fazlan varsa dağıtta harbi şerefsizmişsiniz lan. bende sabah akşam şu zenginler niye başlamadı yardıma diye adamlara küfür ediyordum, niye yardım etsin ki zenginler bu şerefsizlere?
    3 -2 ... narcomedian
  10. 10.
    başkanı fetöcü olan kızılay'ı savunan aktroller var hala, umarım güzel bir inceleme geçirirler bunlar da.
    8 ... comarlara fisildayan adam