1. 1.
    ülkenin de insanlığın da çivisi çıkmış bugün anladım.

babalık testi yaptırmalı.
    4 -4 ... piperbella
  2. 2.
    (bkz: dikkat küfür içerir)

Yolunu yordamini trollugunu karakterini siktigim cocugu. Umarim zurriyetsiz kalirsiniz cocugunuz olmaz. Sizin gibi beyni sikilmisler ebeveyn olacagina soyunuz kurusun.

Kiz cocugu olan baba dunyanin en guzel varligina sahip olan babadir. 1000 cocugum bile olsa hepsi kiz olsun.
    15 -4 ... crossovers
  3. 3.
    Sevinmeli ne yapacak havalara ucmali baba oluyorum diye.

Edit: He bir diri diri görmediğiniz kaldı zaten.
    6 ... kale3112
  4. 4.
    Şımartmaması gerekir. Oğlu da olsa bunu söylerdim.

Küçük yaşta da olsa ciddi ve olgun karaktere bürünmesi gereklidir bence her insanın. Biz öyleydik zira.

Yoksa buyüdüğünde de insan olgunlaşmayı beceremez, kafasının dikine ve yanlış tarafa doğru gider.

Çocuğa kendini sorgulamayı, hata yapmamayı öğretebilmeliyiz.

Yoksa şuan bolca gördüğümüz mutluluğu ilgide arayan, akıldan yoksun kızlar gibi olur evlatlarımız. Eğitim bunlar hep eğitim.
    4 ... yalnizca deli yalnizca sair
  5. 5.
    Kızına babalık yapmalı.
    3 ... stve
  6. 6.
    Kızı Uludağ sözlüğe girecekse it kopuk salyacı lağım ağızlı sapık zihniyetli
    şerefsizlerden uzak durmasını söylemeli.
    7 ... antik sarapci
  7. 7.
    Kendini şanslı saymalı.
    Erkek çocuklar babayı örnek alır ama kız çocuğu kadar sevmez babayı.
    Onu doğru eğitmeli, karakterli olmayı öğretmeli, insanlardan kendini sakınmayı öğretmeli, her yüzüne güleni dost bellememeyi öğretmeli, mümkünse savunma sporlarına teşvik etmeli, malum günümüz sübyancı orospu çocuklarının en cesur olduğu zaman.
    3 ... dalya rock yazar
  8. 8.
    Ilk önce çocuğunu bi eline almalı.

Ona dokunmalı onu hissetmeli ve tanrıya verdiği bu güzel armağan için şükretmeli.

Onunla ilgilenmeli, ona zaman ayırmalı. Onunla Gezmeli, arkadaş olmalı.

Eğitim hayatında ona yardımcı olmalı, geleceği hakkında fikir alış verişi yapmalı.

Ona kendini değerli hissettirmeli ki, yaşayacağı değersizlik hissini engellemek için yanlış yollara ve yanlış tercihlere yönelmesin.

iyi ve kötü erkeği çabuk ayirt edebilsin.

Baba kız ilişkisi bence çok önemli. Baba olmak basit bir şey değil.
    7 -5 ... yalnizca deli yalnizca sair
  9. 9.
    şükür etmeli erkek olmadığı için.
    6 -5 ... mervepa
  10. 10.
    Eğer malum kesimden biriyse, uzak durmalı.
    2 -1 ... kardabi