1. 1.
    ülkenin de insanlığın da çivisi çıkmış bugün anladım.

babalık testi yaptırmalı.
    4 -4 ... piperbella
  2. 2.
    (bkz: dikkat küfür içerir)

Yolunu yordamini trollugunu karakterini siktigim cocugu. Umarim zurriyetsiz kalirsiniz cocugunuz olmaz. Sizin gibi beyni sikilmisler ebeveyn olacagina soyunuz kurusun.

Kiz cocugu olan baba dunyanin en guzel varligina sahip olan babadir. 1000 cocugum bile olsa hepsi kiz olsun.
    15 -4 ... crossovers
  3. 3.
    Sevinmeli ne yapacak havalara ucmali baba oluyorum diye.

Edit: He bir diri diri görmediğiniz kaldı zaten.
    6 ... kale3112
  4. 4.
    Şımartmaması gerekir. Oğlu da olsa bunu söylerdim.

Küçük yaşta da olsa ciddi ve olgun karaktere bürünmesi gereklidir bence her insanın. Biz öyleydik zira.

Yoksa buyüdüğünde de insan olgunlaşmayı beceremez, kafasının dikine ve yanlış tarafa doğru gider.

Çocuğa kendini sorgulamayı, hata yapmamayı öğretebilmeliyiz.

Yoksa şuan bolca gördüğümüz mutluluğu ilgide arayan, akıldan yoksun kızlar gibi olur evlatlarımız. Eğitim bunlar hep eğitim.
    4 ... ben varoslar prensiyim
  5. 5.
    Kızına babalık yapmalı.
    3 ... stve
  6. 6.
    Her defasında bıkmadan usanmadan Trollerin gazına gelip sanki kız çocuklarını çok seviyormuşcasına prim için ana avrat küfür eden veletler ile kızlarının arkadaşlık etmesine kesinlikle müsaade etmemelidir. Benim de 5 yaşında kızım var, canımı istesin bir saniye düşünmem. Ama burada gülüp eğlenmek için bazen takılıyoruz. Fakat bu senin hemen gaza gelip prim için önüne gelenin anasına bacısına küfür etmeni gerektirmez. Kaldı ki küfür ettiğin insanlar da bir zamanlar kız çocuğu idi. Ayrıca Hiç bir baba da kızı oldu diye üzülmez bunu o cücük beynine sok sik kafası seni.
    5 -1 ... bim kamyoncusu
  7. 7.
    Kızı Uludağ sözlüğe girecekse it kopuk salyacı lağım ağızlı sapık zihniyetli
    şerefsizlerden uzak durmasını söylemeli.
    7 ... kilise sarapcisi
  8. 8.
    Kendini şanslı saymalı.
    Erkek çocuklar babayı örnek alır ama kız çocuğu kadar sevmez babayı.
    Onu doğru eğitmeli, karakterli olmayı öğretmeli, insanlardan kendini sakınmayı öğretmeli, her yüzüne güleni dost bellememeyi öğretmeli, mümkünse savunma sporlarına teşvik etmeli, malum günümüz sübyancı orospu çocuklarının en cesur olduğu zaman.
    3 ... dalya rock yazar
  9. 9.
    Ilk önce çocuğunu bi eline almalı.

Ona dokunmalı onu hissetmeli ve tanrıya verdiği bu güzel armağan için şükretmeli.

Onunla ilgilenmeli, ona zaman ayırmalı. Onunla Gezmeli, arkadaş olmalı.

Eğitim hayatında ona yardımcı olmalı, geleceği hakkında fikir alış verişi yapmalı.

Ona kendini değerli hissettirmeli ki, yaşayacağı değersizlik hissini engellemek için yanlış yollara ve yanlış tercihlere yönelmesin.

iyi ve kötü erkeği çabuk ayirt edebilsin.

Baba kız ilişkisi bence çok önemli. Baba olmak basit bir şey değil.
    7 -5 ... ben varoslar prensiyim
  10. 10.
    şükür etmeli erkek olmadığı için.
    6 -4 ... mervepa