1. 0.
  Bu neydi kardeş düşününce hayata kustum.Sen sakın kitap falan yazma aman.
  1 ... quakespq2
 2. 1.
  bir, kendi cebini doldurmak için sağdan soldan çalan çırpan baba değildir. iyiki de değildir diyeceğim ancak, öyle bir baba olsaydı hapise de girmezdi. türkiye'de ters işliyor bu işler. ekmek, baklava çalar, 6 sene yersin, paran yoktur girer yatarsın , devletin kassasından çalarsın, plaket verirler a.k. keşke öyle bir baba olsaydı da denmez ki, şimdi ne diyeceğimi bilemedim.
  2 ... sevgilim ben manyak oldum
 3. 2.
  torunu doğduğu sırada hapiste olacaktır muhtemelen.

  banka hortumlasa, ihaleye fesat karıştırsa daha iyiymiş...
  1 ... hayis zayeb
 4. 3.
  o baba var ya kızı için her şeyi yapar.

  (bkz: benim babam)
  1 ... 1aver
 5. 4.
  Bir tepsi baklavayla doymayan bir kıza sahip bahtsız şahıs. Baklavaların tepsiyle vitrine konduğu bir ortamda yaşaması ayrı bir kahır sebebi. Görmemiş esnaf bunlar, şuursuz bunlat şuursuz.
  2 ... endemik pandemi
 6. 5.
  benim merak ettiğim aşeren kızımız için neden kocası değilde babası devreye girmiştir? daha doğrusu esamesi okunmayan damat nerelerdedir?

  yoksa kızımızın bitmek tükenmek bilmeyen isteklerinden birini gerçekleştirmeye çalışırken kafasına mı sıkmıştır? belki gece gece mürdüm eriği ararken taksim'de pezevenklerin eline düşmüştür.
  1 ... sinirlenmicem
 7. 6.
  bu nasıl bir hayal gücü nerede olmuş bu olay dedirten durumdur. Harcanıyorsun sen kardeş çok güzel milletin yaşama sevincini alıp götürürsün bunlardan 3-5 daha yazsan diye düşündüren kafa yapısı.
  "kız da baklava yiyemediği için krize girer ve ölür." bu nasıl bir kız ki yiyemediği şeyler için krize giriyor ölüyor. 1 tepsi yiyip doymamasından anlamalıydık. * *
  ... hunharca
 8. 7.
  oğlu için six pack çalan babadan farkı yoktur.
  ... vamosbarca
 9. 8.
  senaryo inandırıcı olmadığı için ceza almıştır. 10 dakikada bir tepsi baklava yiyen kız canavar o kızın babası ise canavarların kralıdır.
  ... bado
 10. 9.
  hırsızdır.
  ... yanlis hata