1. 1.
    insan istiyor ki kan sulandırıcı ilaç alıp bileklerini dikine kessin ama dünüryle yemeğe gidenleri bile gördü bu gözler.

kızıyla aynı anda et yemek istiyor demek ki...

kusacam yemin ediyorum ne iğrenç insanlarsınız bee...
    6 -6 ... dundar kilic
  2. 2.
    inşallah mezarında yatıyordur.

yoksa işi çok zor çok.
    1 -20 ... alevi olmak isteyen cocuk
  3. 3.
    soğuk kış günlerinde banklarda ağlayarak şarap içmektir. allah düşmanıma yaşatmasın.
    3 -2 ... kan tutan kasap
  4. 4.
    (bkz: bunu dedene sorsana delikanlı)
    6 ... usualsuspects
  5. 5.
    Anasının karnından teleportla çıkan gerizekalı trollün saçmalaması. Ulan gebeş trollük adı altında ezikliğini bari yansıtma şuraya, bu kadar nefret ediyorsan kadınlardan git erkek sik.
    9 -1 ... cehennemzebanisi
  6. 6.
    Torun bekler olum napsin.
    ... 29th
  7. 7.
    kızı gerdekteyken kız babasının yaptıkları
    1 ... sassanach
  8. 8.
    ya ben çözemedim bu işi.

şimdi bakıyorum bu kadar saçmalamana rağmen sikleyip nick altı giren de olmamış. komik desen komik değil, can sıkıyor desen, millet sinirlense zaten nick altı girip söver.

ne bileyim.

böyle ezik trollleri görünce üzülüyor insan.

hala da gayretli gayretli yazıyor ibnenin dışkıladığı. safi görüntü kirliliği.
    7 ... lucius vorenuss
  9. 9.
    Anadoluda eskiden gerdek gecesi kızın annesi gerdek odasının dışında, kızın babası da evin dış kapısında otururmuş. Kız bakiredir değilse, yada kızın zarı esnekse anne ve babanın ve de kızın vay haline. Damat kızı kapı dışarı tekmeleyebilir.

- Şimdi bazı kayın babalar var, mesela benimkisi, bu adeti uygulanmadığı a pişmanım. Benim kayınbaba götün teki. Bana yapılanları anlatsam, oturur ağlarsınız.

-Ama, burası çok önemli, bu tarz adetleri kınıyorum. Çünkü insancıl bir bok değil. Dediğim gibi, oc kayınbabalar düşünsün dursun amk. iyi olanlara buradan sevgiler.
    1 ... erasmusluturkish
  10. 10.
    Başlık açmak.
    ... ulkucuwolf