1. 1.
    sözlük nedir bilmeyene ne dersen de beş para etmez. hee o ne lan diye de bir soru alırsın karşılığında.
    4 ... notorious
  2. 2.
    eğer kızda sözlükte yazar korkmasına sebebiyet verebilir. nicki biliyor mu acaba vs. düşüncelere iter onu. bir araştırıp öyle söylemek lazımdır.
    1 ... talkative
  3. 3.
    kızı etkilemek için sözlük ismi verecek kadar düşmek demektir. yani mesela o hale geldiyse wikipedia benim deseniz de bir şey ifade etmez bence...
    3 -1 ... gozgozgoztepe
  4. 4.
    - evet biliyorum saçma sapan şeyler yazıyorlar.
    cevabını aldığım ve savunmaya geçmeme sebep durum.
    edit:kıza gidip direkt odun gibi ben uludağ sözlükte yazarım demedim tabi ki.
    1 ... paktalos
  5. 5.
    yazarım demeden kendisi anladı mailime baktı sende o küfürbaz şerefsizlerdenmisin dedi.
    -1 ... xrammarx
  6. 6.
    hava yapmaktır. asıl hava ekşide yazarım demektir. yıllarca bekledim ve seçildim anlamına gelir. ama tabi arkadaşlar arasında uludağlıyım götümüzü kaldırmıyor denemez.
    1 ... tsukiyomi
  7. 7.
    işe yaramayan olaydır. babam tdk'da görevli deyince içe doğru sıçtım.
    5 ... kirk hammett
  8. 8.
    beyhude bir çabadır. kızdan kıza değişebilecek başarı oranına sahiptir lakin.
    1 ... kin2002
  9. 9.
    ben gitar çalıyorum demekle aynı şeydir. hava atmak için elinden geleni yapan insan söylemidir.
    1 ... lightforever
  10. 10.
    eğer kız sözlüklerle ilgileniyorsa, en azından ortak bir noktanız daha ortaya çıktığı için işe yarayacaktır.
    2 ... baytarsabbah