1. 1.
    pırlanta yüzük. meret hiç aldığın fiyatı etmiyor satarken.
    2 -1 ... evli bedelli torpilli
  2. 2.
    aşk. hiç tazelenmez. hep eskiye özlem duyarsın.
    3 -1 ... moloz
  3. 3.
    zaman geçtikçe popüler olan film/dizi/müzik gibi şeyler. Popüler hale geldiği zaman midem kalkışıyor.
    2 ... meruem
  4. 4.
    Utanmak.
    Her şey olağanüstü bir hızla kibire teslim olurken Utanmak gerçekten değerli bir duygu ve utanabilen insanların kıymeti bilinmiyor.
    14 ... cupcake jemma
  5. 5.
    fedakarlık. ilerde önünüze yapmasaydın şeklinde bir cevap çıkartabiliyor.
    3 ... fastest man alive
  6. 6.
    Zamanın kendisi diyorum ben. Eskiden ne kadar kaliteli hayat planları yapılırken şimdi teknoloji yükseldi hazıra konma arttı.
    3 ... kale3112
  7. 7.
    insanlar arası bağ.

bazen hatta çok bazen, ağaç kovuğunda meydana gelmek ve orada yaşlanmak istiyorum. kimsecikler ellemesin hiçbir uzvumu hiçbir duygumu. ağaç hışırtılarından gayri konuşan ya da akıl veren olmasın.

bağlar aldatıcıdır.
    3 ... liliith
  8. 8.
    Elde etmek için çok çaba harcadığımız her şey, elde ettiğimiz an yavaş yavaş soğuyoruz.
    Devir çılgınca tüketim devri olduğu için, ne de olsa muadili var diye, o çok çaba sarfedip kazandığımız şeyleri bir kenara atıyoruz. Yenisine koşuyoruz hemen. Buna insanlarda dahil.
    En çok da duygularımızın, emeğimizin kıymeti azalıyor.
    7 ... zeki muren baligi
  9. 9.
    Duygular, hisler.. sevdiğin birine karşı olan hislerin önceleri onun için çok değerli olabilir ama zamanla ona karşı hissetigin sevgi bağlılıgin onun açısından değeri giderek azalmaya başlar ve biter.
    1 ... ironick bi nick
  10. 10.
    türk lirası.
    ... kazangap