1. 1.
    aclık anında buz gıbı ayranla sıcak yenılesı gıda turudur.
    3 ... painkiller
  2. 2.
    (bkz: cantık)
    3 ... trinfr
  3. 3.
    yerken keyifli ve yenildiği gün boyunca tadını ağıza kadar gelmek suretiyle hatırlatan şinazkar yemek
    1 ... pafküf
  4. 4.
    samsunda son derece meşhur ve mükemmel olan kapalı bir şekilde yapılan süper besin kaynağıdır... (bkz: bafra pidesi)
    5 ... tttddd
  5. 5.
    hası samsunda imal edilir gerisi yalan. (bkz: sampi)
    6 ... isildur
  6. 6.
    siparişi verildiğinde garsonun hemen 'yumurtalı mı olsun' sorusunu sorduğu bir pide çeşidi. yumurtasızı sanki daha bir güzeldir.
    ... leskote
  7. 7.
    tüm samsunun pazar günleri yediği, şu an itibariyle karnımın acıkmasına sebep olan başlığın ta kendisidir. olsada yesek *
    3 ... tiryaki
  8. 8.
    ucuz olmasının sebebi aslında kendisinin gizli lahmacun olmasından kaynaklanır. ramazanda iftardan önce iyi gider.
    1 ... balon
  9. 9.
    kayseride ölünün arkasından helva yerine verilen yiyecek. bir türlü anlayamadım nedenini helvanınkini anlayamadığım gibi.
    4 ... pirincinicindekibeyaztas
  10. 10.
    sucuklu, kaşarlı gibi pide çeşitleriyle birlikteyse; tadından yenmeyen, en berbat durumlarda bile muhteşem bir terapist görevini üstlenen, ayranla iyi giden muhteşem ucuz yiyecek.

hacı kuşbaşılı, sucuklu, kaşarlı ve kıymalı pideyi 18'e yiyorum valla, fazla mı veriyorum ki? 2 gün yetiyor bana. *
    ... der meister