1. 1.
  Aynen. Rahatsız oluyorsan bakma.
  1 -3 ... selia
 2. 2.
  başlık sahibi iyi niyetli bile olsa farkında olmadan bu zihniyete destek vermiş. " bu ülkede yerine göre giyinmezsen olacaklar belli, başına geleceklerden sen sorumlusun" demiş.

  zaten istenen bu. mahalle baskısıyla kadını yola getirmek, korkutmak, sınırlarını erkeğin belirlediği bir yaşama hapsetmek.

  bence bu ülkenin kadını da erkeği de özgürlükten yana olmalı ve kadınlara kıyafetleri yüzünden şiddet uygulayan zorbalara karşı dik durup taviz vermemeli.

  tweet gayet mantıklı.
  4 -3 ... nadia nadia
 3. 3.
  "tüm bunlara rağmen sen çıkıp istediğimi giyerim eyvallah, istediğim saatte istediğim yerde gezerim dersen bu senin beyinsizliğine işaret eder."

  olmasi gerekeni istemek, yapmak gerizekalilik olmus vay anasini.

  birader bir yerde anormalligin adi kültür olmuş olabilir, yine de o onun anormal olduğu gerçeğini degistirmez.

  kolombiyada anasindan agzinda puro elinde bi paket toz belinde silahla çıkıyor çocuklar, sokak ortasinda mafya catir catir infaz yapiyor. o da kültür. ortadoguda sebebe gerek yok cani sikilan keyif olsun diye adam vuruyor, ucurumdan atmak diri diri yakmak falan gibi fanteziler var. Bu da kültür. veya git bakalim kabilelerin yasadigi ormanlara, orada giyim kusam tavir falan onemli degil, beyaz adamsın ve oradasin o yuzden olmeyi hak etmis sayilirsin. bak bu da bi kültür.

  gördüğün gibi buralarda kültür böyle, hani olur da buralara adim atarsan sirf orada nefes aliyorsun diye biri de kellene bicagi vurursa ah vah etmesinler arkandan, kendi gerizekaliligimdi diye bi not birakirsin ailene, onlar da çocuk hakli tabi derler.
  -3 ... kullanilmayan hesap