bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    4 yaşında şarkı üstüne bateri çalan veya yabancı şarkıları embesil gibi okuyan veletlerden daha başarılılardır.
    3 ... the chosen one
  2. 2.
    sunumlarındaki başarıdan dolayı finale çıkmayı başaran yetenek sizsiniz yarışmacıları.
    yaptıkları numaralar gerçekten çok basitler. dikkatlice izleyen biri kesnlikle nasıl yaptıklarını anlar. ama sunumları o kadar başarılı ki yaptıkları numaralar ikinci planda kaldığından dolayı bu kadar sevildiklerini düşünüyorum. ayrıca ben de izlerken çok keyif alıyorum.
    son yaptıkları yap-boz numarası da mükemmeldi. yani anlamı mükemmeldi. yarışmayı kazanabileceğini düşündüğüm 2 finalistten biri.
    1 ... aslan gorunumlu masum kedi
  3. 3.
    ikiz değilmiymis amk bunlar diye tepki vermeme sebep olmus ikilidir.
    1 ... fatisk
  4. 4.
    sadece sihirbazlığın artık bir işe yaramadığını gösterdiler. mesele şovu iyi sunabilmektir. yoksa nice sihirbazlar geldi kasıla kasıla millet puan vermedi. bence sihirbazlık böyle ters köşelerle ve eğlendirerek yapılmalı.

gerçi adamların tarzına alışınca numarayı anlıyorsun ama güle güle yine takip ediyorsun olacakları. çünkü tarzları çuvallamış gibi gözükürken çaktırmadan iyi bir illüzyon sunmak.
    1 ... mewluth
  5. 5.
    sunumları harika olan ikili.
    -2 ... etphomba
  6. 6.
    çelik ve kıvanç esprileri yarmış olan ikili.
    ... felixpilgrims
  7. 7.
    hadiseyi gösterilerinin içine kattıklarından dolayı sövüyorum. başka ünlü mü yoktu mk.
    1 ... paktalos
  8. 8.
    Birinciliği hak eden ikili kesinlikle.
    2 ... the chosen one
  9. 9.
    yetenek sizsiniz'in 2013 yılı birincileridir. hayırlı olsundur.
    ... yok yani yanlissam soyle
  10. 10.
    sözlükte usta illüzyonistler tarafından eleştirilen sevimli arkadaşlar.
    3 ... kurtcebe noyan