bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    2002 best model turkey yarışmasında birinci olmus manken.
    gumus adli bir dizide oyunculuk yapmaktadir.
    azra akin ile beraberdir.
    (bkz: magazin servisi iş başında)
    8 -2 ... yarteles
  2. 2.
    kafasına paso jöle kavanozu boşaltıpta hala nasıl o kadar saçla dolaştığını merak ettiğim,eski basketçi yeni model ve oyuncu...

tarhan liseliymiş kendileri baya kabaymışlar,öyle dedi tanıyanlar...*

neden modeldir bu adam diye düşünürsek boy pos vardır elemanda ama ortada everybody loves kıvanç gibi bir durum yoktur,oylar bölünmüştür efendim...*

ayrıca göründüğü üzere inanılmaz kendini beğenmiş bir heriftir... *

diziside bir boka benzemiyo zaten bütün türk dizileri gibi... *
    13 -14 ... selmagezinir
  3. 3.
    yüzünün güzelliğine 23 yıllık hayatım boyunca daha bir kadında bile rastlamadığım eşsiz varlık
    21 -13 ... charmofsmyrna
  4. 4.
    taksim'de point hotel de kalmaktadır.
    5 -1 ... veritaserum
  5. 5.
    boyu gereğinden fazla uzun, suratı aşırı bebeksi, kalem gibi zayıf kişi. bir üst modeli ve tadından yenmeyeni için joe blackle tanışınız efenim.
    (bkz: brad pitt)
    (bkz: meet joe black)
    8 -9 ... plug in baby
  6. 6.
    kusursuzdur efendim. fiziğinde hiç bir orantısızlık yoktur. tanrı'nın boş zamanına denk gelmiştir. erkek güzelidir.
    20 -5 ... whatawickedgametoplay
  7. 7.
    küfürbaz ve çok sulu bir adamdır yanında iki çift ciddi laf edemezsiniz. küçük dağları ben, büyük olanları babam yarattı havasın da dolanır sürekli.
    8 -6 ... karpuzkabugu
  8. 8.
    evveli zamanında beşiktaş basketbol takımında oynamış lisanslı seksekçidir. nadir dövmeli mankenlerdendir, sakalsız neye benzediğini merak ettiğimdir.
    5 ... insatiable love
  9. 9.
    gumus dizisinde oynayan yeteneksiz , mankenimsi.
    bazıları yakısıklı bulur, katılınmaması gerekir.cok tipsizdir, kız gibidir, hic bir seksapeli yoktur.
    6 -9 ... oksaci
  10. 10.
    türkiye'nin en yakışıklı erkeklerinden biridir. * *
    7 -1 ... posttenebraslux