1. 1.
    ilk gördüğümde aşık olduğum kız..
    beni benden almayı başardı
    2 -1 ... sarinacres
  2. 2.
    bugün eve bıraktım. yol boyunca sohbet ettik. hergün biraz daha tanıma fırsatı buluyorum onu..
    3 -1 ... sarinacres
  3. 3.
    Seni hergün biraz daha tanıdıkça içinde durduramadığım fırtınalar kopuyor kıvırcık ne yapıcam ben senle güzel kız..
    1 ... sarinacres
  4. 4.
    iyice sana kaptırıyorum kendimi. Bütün yolların sonu sana çıkıyor sanki. Ben kendimi frenlemek istedikçe bende buluyorum seni..
    4 ... sarinacres
  5. 5.
    Bir yazar (bkz: sarinacres) tarafından kendisi hakkındaki hisleri buraya günlük niyetine dökülmektedir.
    Yazar aşık azizim. Allah tamamına erdirsin.
    4 ... tavuklaribisirmisem
  6. 6.
    Gün geçtikçe sende yeni benlikler görüyorum. Belki beni hergün sana biraz daha bağlayan şey budur kim bilir. Seni izliyorum konuşurken sesini ezberliyorum. Yüzünün arkasında bi yerlerde hep hazır olan gülümsemeni hissedebiliyorum. Mutluyum ama bi yandan da korkuyorum. Ya kazanılmamış bi kalbi kaybetmek varsa yolun sonunda işte bu korkutuyor beni.. 13.gün
    1 ... sarinacres
  7. 7.
    git gide imkansızlaşıyor sevmek. her şeye rağmen saatlerce seni izlemek sesini duymak, sessiz sedasız seviyorum seni. zor oluyor ama olsun seviyorum işte.. 24.gün
    -1 ... sarinacres
  8. 8.
    sabahın köründe kalkıp saçını düzleştirmemesi gereken kızdır. kıvırcık candır bozmayın.
    8 ... siu lim tao
  9. 9.
    hala ve hala aşık olduğum kızın saçlarıdır ve 10 yıl oldu ben hala onları koklayamadım. kim bilir hangi rüzgarın ahengiyle dans ediyordur onlar...
    3 -1 ... nokwey
  10. 10.
    Kıvırcık bir saça sahip olan kız tanesidir.
    1 ... the arrow