1. 1.
  Antalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, mahkemede ifadesinde, "Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

  https://tr.sputniknews.co...durecegimi-tasarliyordum/
  ... min son
 2. 2.
  gerizekalı ailesinin iş bilmezliğinin sonucudur. bakamayacaksanız, her türlü durumda psikolojik ya da maddi desteğinizi esirgeyecekseniz çocuk yapmayın.
  9 -2 ... lemmynin koca et beni
 3. 3.
  kendi cocugunun psikolojik olarak kotu durumda oldugunu anlamayacak kadar berbat bir anne ve babanin eseridir bu. cok yazik.
  9 ... realest since kennedy
 4. 4.
  hazreti adem ve hazreti havva'nın oğlu kabildir. tabrı habil'in kurbanını kabul edip kabil'in kurbanını kabul etmeyince kardeşini kıskanıp kafasını taşla ezerek öldürmüştür.
  1 ... yazar cizer34
 5. 5.
  evet bunu haberlerde gördüm. üstüne de babamın acı çekmesi için öldürdüm şeklindeki açıklaması vicdanın ne kadar körleştiğine işaret.
  ... erenderler
 6. 6.
  Tam bir aile dramı. Yazık, ikisi de çocuk. Kardeşe de, kardeş katili olan abiye de üzüldüm.
  Olay bağıra bağıra gelmiş aslında ama aile sinan'a kulaklarını tıkamış sanki. 8 yaşında bir filiz ve 18yaşında bir fidan... gerçekten çok yazık.
  5 ... creme de la creme
 7. 7.
  Evladına eşit davranmayan ebeveyn söz konusu. Adama küfrediyorsunuz peki ya babası ikisini eşit sevseydi? Böyle olur muydu? Olmazdı. Yaptığı şeyi asla savunmam ama lütfen yaklaşımınız tek yönlü olmasın. Yaşadığım şeyin laciverti bu olay. Aynı kanı taşıdığım annem beni doğuran kadın üvey kardeşimi yanımda öpüp kokluyordu. Gözlerine bakardım kıskanırdım ulan delirirdim. Ben seni 1 sene önce buldum annem olduğunu öğrendim bari yanında ben varken benle ilgilenseydin. işte böyle.. Kıskançlık çoğu zaman boş değil.
  7 -1 ... sadekahvegibi1
 8. 8.
  Kabilliktir. Cezası cehennemdir. Ayrıca bir insan neden öz kardeşini öldürüp ahiretini yakar onu anlamış değilim. Öldürünce eline ne geçti? Hapis cezası ve cehennem.
  Hem 18 yaşındaki biri kendisini 8 yaşındaki küçük çocukla eşitlemiş yazık.
  1 -4 ... selia
 9. 9.
  Evlenmeden önce çiftlere çocuk yetiştirme dersleri gelmelidir diye düşündüren hadisedir. Çok yazık...
  ... cmonriseup
 10. 10.
  Eleman 18 yaşında, mevcut yasalarla, afla vesaire en geç 35 yaşında toplum içerisinde dolaşmaya başlar. Sonra kimi öldürür bilinmez.
  ... yani herhalde sanirim galiba