1. 1.
  eski sevgilinin yeni sevgilisiyle görülmesi durumunda girilen kriz.
  2 -1 ... kısmetsiz
 2. 2.
  genellikle kişinin başkalarıyla diil kendisiyle ilgili problemlerle başedememesi dolayısıyla yetersizliklerinin farkında olmasıyla başgösteren bir durumdur...ufku kapalı insanların yaşadığı krizlerdir...kişilerin kendi başlarını yemesi ve ortama eğlence malzemesi olmalarıyla son bulur....sonsuz yalnızlığın diğer adıdır...çözümü için güçlü bir kendi içine dönme atağı gerektirir..
  3 -1 ... panapa
 3. 3.
  "seven insan kıskanır" sözünü fazla ciddiye almış, hatta ciddiye almakla kalmamış, hayat felsefesi yapmış kişinin kıskançlık olayındaki son noktasıdır.
  2 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  terk ettiginiz insan sizden önce sevgili bulursa hissedeceginiz his. *
  1 ... şenlik
 5. 5.
  (bkz: Fernando Alonso)
  1 -1 ... jamish efendy
 6. 6.
  erkekleri itici yapan detaylardandır.
  1 ... tequila cup
 7. 7.
  ilişkilerin final sınavı.
  5 ... pinaa
 8. 8.
  eksikliği karşısında acaba olmalı mı olmaması sevgisizlik göstergesi mi diye şüpheye düşüren ama aslında hem ilişkiye hem de insanın kendisine en büyük zararı veren tepkidir. çok basit bişey hiç unutulmamalı: insan sevdiğini üzer mi hiç?
  ... matrushkaa
 9. 9.
  olmayan yani gerçekleştirilememiş ya tamam tamam kısacası platonik bir ilişki üzerinden yaşanıyorsa kişinin hayati fonksiyonlarına zarar verebilme tehlikesi bulunan duygusal deprem. *
  2 ... morjivet
 10. 10.
  erkek arkadaşı bir internet sitesinde bir dişiyle yazışırken görmek sonucu baş gösteren, siniri tavan yaptıran kıskançlık durumunun koma moduna geçip haddi hudutu aşmasıdır.
  ... miss jackal