1. 1.
  Kronik yenilgidir aslında.
  1 ... ruzgarlibayirdakibarokcicegi
 2. 2.
  sevgilinizde varsa bulaşıcı olan, sadece bulaşmayla kalmayıp henüz bağışıklığınız olmadığı için bünyeyi sersemliğe, ne yaptığını bilmemeye kısacası şuursuzluğa sevkeden, önlem alınmazsa çok çabuk ilerleyen, sadece kendine ve partnerine değil, çevrenize de tedavi edilemez kalıcı hasarlar veren (arkadaş ilişkileriniz biter) ve hayatı zehir ederek kronikleşen hastalık.

  Alınabilecek tek önlem kıskançlık hastalığı olan sevgiliden zarar görmeden hemen ayrılmanız. zira hastalığın en ileri safhasında istesenizde istemesiniz de o ilişki biter üstüne kalıcı hasarlarınızla başbasa kalırsınız.
  2 ... genotropin
 3. 3.
  grip gibidir. her öksürdüğünüzde mikrop atılır ve zamanla geçer. ta ki, tekrar kara kışa yakalanana dek.
  ... sorella
 4. 4.
  insanı çileden çıkaran bir hastalıktır. en sonunda sabrınız taşar. böyle bir hastalığı olan insandan uzak durunuz.
  1 ... alexfergusonunsakizi
 5. 5.
  hastalık değildir eğer dozundaysa.
  ... j ai mal au coeur
 6. 6.
  geçmişte hayatına giren kadınlar tarafından çok aldatılmış ya da piyasadaki motor sayısındaki fazlalığı görmenin neticesinde oluşmuş doğal bir kıskançlıktır.
  -1 ... panik olmayan ben
 7. 7.
  (bkz: envyizm)
  ... crazymafya
 8. 8.
  kıskançlık iyi bir şey değildir, çoğu zaman kötü sonuçlar bile doğurabilir, insanlar kıskanç olmaktan ziyade, hoşgörülü, paylaşımcı ve gayretli olmalıdırlar ki başarıyı yakalayabilsin ve mutlu olabilsinler.
  ... tidy
 9. 9.
  kıskançlıkta gelebilecek en son durumdur artık sevgili kendini paronayaya bağlamıştır. şizofreni hareketler sergilemektedir. evet hastalığa yakalanmıştır artık elden gidiyordur.

  sevgiliyi herşeyden kıskanmaktır. kediden kıskanır, anneden kıskanır, kardeşten kıskanır. sapık sapık girişimlerde bulunur. başka msn lerden ekler. başka numaralardan mesaj atar. işin bokunun çıktığı hastalıktır kısaca.
  2 ... nadiren de olsa severim
 10. 10.
  türk insanının genel problemi. vazgeçmek lazım ama zor. bazı insanlar bunu olumlu bir özellik olarak bile algılayabiliyorlar, ilginç.
  -1 ... bruce nolan