1. 1.
  canla başla savunduğum doğru olduğuna inandığım bir önerme. kıskançlık aşırı abartı duygu birikimidir. insanlar kıskanmaya başladıklarında neler yapabileceklerinin farkına varmadan hareket ederler. bu yeri gelir taciz tecavüz yeri gelir yaralama cinayete kadar gider. tabi bu yolda artan hakaret şiddet vs. de cabası.

  siz siz olun kıskanç erkeklerden kesinlike kati suretle uzak durun. kıskanç erkeğin ne yapacağı hiç belli olmaz. benim gözümde dağdaki teröristten farksızdır kıskanç erkek.
  5 -20 ... dislokasyon
 2. 2.
  Kıskanma içgüdüsü ile vahşiliği karıştıran yazar beyanı.
  8 ... taamirci
 3. 3.
  ne gerek var katil olmaya. vururum götüne tekmeyi
  4 ... ekonovich
 4. 4.
  Ne münasebet am.q

  Bu memlekette iyiler, kötüler kadar potansiyel katil olmadıkça kurtuluş yoktur..
  3 ... yolumunustu
 5. 5.
  saçma önerme.

  benim de kıskançlıklarım olmuştur ama bir karıncayı bile incitemem. önemli olan nokta, kıskançlığın ne boyutta olduğu ve şiddete dönüşüp dönüşmediğidir.
  6 ... necmet tiner bakan
 6. 6.
  Saçma. Açık giyen kadın da potansiyel eskort Mu diyelim o halde? istiyorsunuz ki karpuz desenli çorap giyen, kiminle görüştüğünüze kiminle ne yaptığınıza ses etmeyen geniş tipler olsun sadece. Kıskançlık ihmal edilme duygusundan gelir, cinayet işleme bambaşka bir şey. Konuya Farklı açılardan da bakalım kardeşi, kuzeni, sınıf arkadaşını, iş yerinde arkadaşını vs bir çok kişiyi dönem dönem kıskanmışsınızdır ayrıca. Şimdi sizde mi potansiyel katil oluyorsunuz?
  4 ... bolivya devlet radyosu
 7. 7.
  Takıntılı derecede kıskanç insanlar evet.

  Şu cümle nereden çıkmış olabilir. Ya benimsin ya kara toprağın. Bunu normal bir insanın söylemesi beklenemez.

  Herkesin ayrı tuttuğu farklı benimsediği insanlar mutlaka vardır/olmuştur. Kıskanıyoruz bir şekilde ama onlara ya benimsin ya kara toprağın mantığında yaklaşmıyoruz.

  Aşıktım, kıskandım cinayeti var. Adam/kadın gidip eski partnerini/partnerini öldürüyor sonra çıkıp ‘’kıskandım bıdı bıdı yaptı’’ diyor hop ceza indirimi.

  Allah saplantılı insan gazabından korusun çok tehlikeli bir güruh var.

  Ütopik bir şey olmamakla beraber bu dünyada birine gülümsediğiniz için sizi sevgilisi sanacak ve sizi biriyle gördüğünde duyduğunda öldürebilecek insanlar var.

  Yazarken şiştim.
  6 -4 ... kendi kendimin kedisiyim
 8. 8.
  Katillerin zorbaların bilinçaltına baktığımızda makyavelist karakterli olduğunu görüyoruz.genetik bile bunda etkili.
  2 -1 ... sonuncuzamanlordu
 9. 9.
  Dozunda kıskanç bir erkeğim. Herkes katil olabilir o zaman. Sadece daha eğilimli olabilir denebilir. Çok güçlü duygular ile ifade edilen şeyler korkutsun. Aşırı sevilmek, yapamiyorum sensiz ölürüm vs demeler gibi.
  1 -1 ... kalbimferahladi
 10. 10.
  Yani diyorki vatandaş eşinizi kıskanmayın. Konya ovası kadar geniş,ren geyiği gibi boynuzlu,domuz gibi umarsamaz olun. Bu milleti getirmek istedikleri yer burası.
  4 -1 ... ezer gecerus