1. 1.
  Dünkü vahşeti gördüm de kanım dondu. Ulan daha 2 gün önce kedimin taşaklarını aldırdım da yine de içim parçalandı. Bu nasıl bir orospu evlatlığıdır ki o el kadar hayvana bunu reva gördün. Bu tür orospu çocukluğunu bitirmenin tek yolu kısasa kısastır. Net.
  Dünkü o yavruya bunu yapanları aynı şekilde bacaklarını ve kollarını kökünden kesip Salacaksın.
  Ama öyle kör testereyle falan değil. Bildiğin ameliyat gibi steril bir ortamda yapacaksın ki kan kaybından falan ölüp kurtulmayacaklar. Kimseye bir faydası olmayan o çöp hayatlarının sonuna kadar kolsuz ve bacaksız yaşayacaklar. Hatta bunların alnına da "soysuzlar çetesi" filmindeki gibi bir damga basacaksın. insanlar bunlara acımak yerine iğrenerek bakacak.
  2 ... zall bana halleniyor
 2. 2.
  kısasa gerek yok.
  toplumsal güvenliği ve ruh sağlığımızı korumak için hayvanlara işkence edeni alnının ortasına bir kurşunla itlaf etmek yeterli olacaktır.
  pedofiller, katiller, her tür sapıklar ilk denemelerini hayvanlar üzerinde yaptığından bu yöntemle bütün ağır cezalık suçlar da minimum seviyeye inecektir.
  1 ... sb has left the building
 3. 3.
  O mantıkla beni ısıran köpeği ısırmam lazım.
  -3 ... vexillarius rex
 4. 4.
  Valla iki tane birbirinden guzel yontem. Ama bana kalirsa da hepsini toplayip, soyup, ailelerinin onunde kafalarina birer tane sikmak cok iyi olur. Hatta her yil bunun icin bir gun olsun, o gune kadar tum hayvan turlerine olmayacak iskence yapmis kansizlar yaptiklari iskenceler maruz kalsinlar, gunu gelince kafalarina siksinlar bir tane. Ailelerinin onunde dedim ama, bence ailelerinin de kafasina birer tane sikilabilir.
  3 ... peder
 5. 5.
  Kisasa kisas yapmanin en kritik noktasi, sucu isleyenden bir farkinin kalmiyor olmasi.
  Modern insan, vahsi sekilde ceza veren insan olamaz; olmamali.

  Bu orospu cocugu yaptigi kotuluge karsilik cezalandirilmali mi? Sonuna kadar. Ama bu vahset olmamali.
  Bazi suclar var ki, isleyen insani rehabilite edebilmenin yolu yok. Yasadigi her gun pisman olmali. Bu "insan" icin de durum bu.
  -1 ... 81tw15e