bugün

sayılsal loto, at yarışı, milli piyango, iddaa ve bunların tarzında şans oyunlarına verilen genel isim.

başka kısa yoldan para kazanma teknikleri yokmudur ?

bildiklerimizi paylaşalım...

oyunsalonu.com adlı kıbrıs dan yayın yapan site var mesela, bu siteye üye olup girdikten sonra hesabınız da bulunan 100 ytl paranızı herhangi bir poker masasında 13 elde bir oyuna 20 ytl ile giriş yaparak katılımda olursa para kazanabileceğiniz bir durum oluşturabilirsiniz kombinasyonu çok basittir. 13 kere kağıt dağıtılmasını bekleyeceksiniz eliniz e full veya kare bile gelse oyuna girmeyeceksiniz, 13 üncü el kağıtlara bile bakmadan oyuna riske edeceğiniz kadar para ile girebilirsiniz en iyi el sizdedir. oynanan elden sonra bu sefer 12 el beklemeniz gerekmektedir. yani 13 elde bir 12 elde bir 11 elde bir oyuna girmek sureti ile kombinasyona uyarak para kazanabilirsiniz.

bir değişik yöntem daha vardır farklı ıp adreslerinden ortak oyuna girebilirsiniz. örneğin bir arkadaşınız ile dubaratabir edilen oyun kuracaksınız, arkadaşınız kendi evinden veya başka bir yerden siz başka bir yerden aynı masaya oturacaksınız, iletişimi ucuz olan bir gsm hattıyla örneğin 60 dakikası 5 kontor olan telsim hattınızda sürekli online olacaksınız, sizin elinizden arkadaşınızın, arkadaşınızın elinden sizin haberiniz olması suretiyle küçük masalarda günlük 250 ytl kazanabilirsiniz.

bu yöntemi iyi kullanabilmek için iyi bir poker oyuncusu olmanız şartdır elbette.
(bkz: bedenimi alabilirsin ama ruhumu asla !)
akp' li belediyelere ithal çiçek satmak.
(bkz: dolandırıcılık) *
devlet yanlı tanıdık, eş, dost ve akrabaya sahip olmak.
üçkağıtçılıktır..

yöntem bir; tahtakale' ye gidilir. ne alırsan bir milyon toptancılarının elinde bulunan hoş görünümlü, bir işe yaramayacak, hediye mahiyeti taşıyacak, ama maliyeti 254 kuruşu geçmeyecek bir üründen 3000 adet alınır. sonra posta çeki hesabı olan bir arkadaş bulunur. hemen ardından yaşadığınız kente ait olmayan başka bir kentin telefon rehberi temin edilir. farklı semtlerde 3000 isim ve adres tespit edilir. 3000 adet de zarf alınır. her zarfa bu isimler ve adresler yazılır. içine bir boka yaramayan hediyeler ve her zarfın üstündeki isme hitaben sevgili bilmemkim unutulmadın nice yıllara ibareli birer kısa not koyulur. ptt aracılığıyla posta ücretlerinin de alıcıya ait olduğu ve ödemeli paket sistemi aracılığıyla 3 ytl karşılığında zarflar sözkonusu adreslere gönderilir. kapısı çalan her alıcı, adına gelmiş fakat göndericisini tanımadığı bu zarfı sırf meraktan , sizin arkadaşınızın posta çeki hesabına yatırılacak 3 ytl lik ödemeyi yapar ve paketi açar. kendisine gelen bu anlamsız hediye züerinde günlerce düşünür. fakat bir bok anlayamaz. ödediği rakam da küçük olduğu için dolandırıldığını asla anlayamaz. bu arada siz 3000 kişiden gelen 3 ytl lerden oluşan 15bin ytl lik küçük servetinizle yeni maceralara doğru yelken açmışsınızdır.

yöntem iki; bir kasetçiye gidilir. aşırı popüler olmayan ama belli de bir dinleyicisi olan bir popstar ' ın posteri yalvar yakar alınır. bir fotokopicide renkli olarak büyültülerek elli adet çoğaltılır. maliye' ye gidilir ve o sanatçı adına bir konser düzenlemek için izin alır ve önceden bastırdığınız bilet koçanlarınızı onaylatırsınız. belediye' DEN ALACAĞINIZ BiLET STANDI iZNi iSE ÇOK BASiT BiR AŞAMADIR. BELiRLEDiĞiNiZ KONSER TARiHiNDEN ON GÜN ÖNCE FiYATLARI DA DÜŞÜK TUTARAK, CiCi BiR KIZI BAŞINA OTURTTUĞUNUZ KIZ SAYESiNDE DELi GiBi BiLET SATMAYA BAŞLARSINIZ. KONSER TARiHi YAKLAŞTIKÇA SATIŞLAR ARTAR RiSK BÜYÜR GiBi GÖRÜNSE DE, SANATÇININ MÜZiK SiSTEMLERiNi TAŞIYAN TIR ' IN KENTE GELMESi GEREKEN SON GÜNÜN SABAHINA KADAR RAHAT OLABiLiRSiNiZ. DAHA SONRA ELDE ETTiĞiNiZ KÜÇÜK SERVETLE, iSTANBUL' GiDiP O SANATÇININ BAŞINA SAHNE ALDIĞI BARDA TEŞEKKÜR BABINDA GÜLLER DÖKEBiLiRSiNiZ.
BiR ADET ULUSAL GAZETEYE SPOR VE PAHALI OLMASI GEREKEN BiR ARABAYA DAiR UCUZ BiR FiYATLA SATILIK iLANI VERiLiR. BiR ADET DE TELSiM NUMARA BIRAKILIR. ARAYAN HERKESLE UZUN UZUN KONUŞULUR. ARDINDAN CEPARAN' DA BiRiKEN KONTÖRLER , PARÇA KONTÖR TRANSFERi YAPAN iŞYERLERiNE DÜŞÜK FiYATA TRANSFER EDiLiR. ELDE EDiLEN PARAYLA BiR SPOR ARABANIN JANTLARINI ALIP iLK ADIMI ATMIŞ OLURSUNUZ.
(bkz: domain parsellemek)
yoktur öyle bir yol... varsa da kaka , pis yoldur o yol.
(bkz: sözlük yazarlığı)

kazanıyom le.*
(bkz: e 5)*
akpli olun, kasın biraz ve geliştirin kendinizi. cemaatte level atlayın. 5 yılda havayolları şirketiniz bile olur.
akpli olun sonra level atlayın 28.levelden mütaahit olun 45. levelden sonra gemiciğiz olur.
edit:game over olursa benden bilmeyin
-okumak,
-çalışmak,
-çalışmak,
-çalışmak,
en kestirme yol budur.
tasarım yarışması düzenleyin. birinciye 5000 doları verin geri kalan tasarımlar sizin olsun...
kestirilen saçları satmak. * * * * *
(bkz: devlet ihalesine girmek)

öyle gözükmese de, sağlam kanalı olana oldukça kısa bir yol.
texas holdem poker
(bkz: politikaya atılmak)
(bkz: iddaa)
kumar değildir.

13 yaşından beri oynayan 17 yaşındaki bir ergen olarak söylüyorum.*
network marketing e üye olup internet üzerinden para kazanmak
ancak işe kestirmeden gitmektir.

düz kadın was here falan değil gerçekler bunlar çalışmadan para kazanamazsınız.
iktidar kimse onun safından gibi görünmektir. böylece yaptığınız yolsuzluklara kimse bir şey diyemez, sesini çıkartanlar da tutuklanır.
realist bir yaklaşımla ''kolay yoldan para kaybetme yöntemlerini'' uygulamama yöntemidir.
taksiciler özgü bi yöntemdir. şöyleki kısa olan yoldan çok para almak.
günümüzde en popüler olanı iddaa'dır, denilebilir.
rasim ozan kütahyalı ile tıp oynamak en kolay yöntemdir.
(bkz: zengin koca)
domain parsellemek en idealidir diye düşünüyorum. gün gelecek ki başlık parsellemenin bile önemi olacak. Ayrıca vatandaşın çok ihtiyacı olan bir şey icat etmekte para getirebilir. Başka başka, 2. ele aldığınız şeye 10 lira masraf edip, 20 lira fazladan satabilirsiniz. Öğrencilik tabii... *
1 hafta boyunca belli başlı birkaç at yarışı gazetesini aksatmadan almak ve arkada yorumlarını belirten abilerin ablaların yazdıkları atları takip etmek, gerekli analizleri yapmak sonrasında ise çatır çatır doğru atları bilmektir. dikkat edilmesi gereken nokta ilk hafta boyunca hiç bi şekilde altılı oynamamaktır. oynarsanız paranızı çöpe atarsınız benden söylemesi. bugün 5. günüm ve şaka maka kimler neleri biliyo hangi atlar nerde nasıl koşuyo çözüyorum. perşembe bursa koşusunda paranın amina koymak gibi bir planim var.
Çalmak fakat tavsiye edilmez

Ahmet Şerif izgören'in dediği gibi "Bedava peynir sadece fare kapanında bulunur."
Herkesin hayalinde olan ama tamamen bir idea olan düşüncedir.
neverland, yuzyillardir kimse yapamadi, bosuna heves etmeyin yok oyle bisey. gidin calisin bi yerde gunde 50 liraniz cepte, kafa rahat oh mis. hile hurda isleri ayri varsa oyle bi planiniz vurun paranin gozunu. tabi sonrasinida dusunun simdiden.
fahişe olmak.
risk alın banka kuyumcu soyun veya uyuşturucu işine girin. tabi yıllarca hapis yatmayı göze alabiliyorsanız.
Banka soymak. Ha çok kısa değildir ama memleketimde bu meslek henüz gelişme evresinde. Tenha bir bankayla başlayın. Az riskten çoğa doğru devam.
(bkz: uludağ sözlük saadet zinciri yapıyor)
1 babanın cebinden para aşırmak.
2 annenin cebinden para aşırmak.
3 bu şıkları beğenmeyip banka soymaya kalkışmak.
anlatıyorum dinleyin.

öncelikle bu planın işleyebilmesi için 2 şeye ihtiyacımız var.

1)2.7 milyon tane e-mail adresi (oha canım o kadarını nasıl bulacaz demeyin bulmanız lazım. bu kadar olmasada çok sayıda bulmanız lazım)

2)kendimizi üst düzey bir iddaa tahmin şirketi olarak tanıtan bir e-mail dizaynı.

evet malzemeler hazırsa devam ediyorum.

şimdi lig maçlarına bakıyoruz, atıyorum bu haftaki maçlardan birisi bursaspor-beşiktaş mücadelesi.

bu 2.7 milyon e-mail adresinin;

900.000 tanesine maçı bursasporun kazanacağını

900.000 tanesine maçın berabere biteceğini

900.000 tanesine maçı beşiktaşın kazanacağını yazıyoruz.

sonuçta maç bu 3 senaryodan biriyle sonuçlanacak ve biz 900.000 kişiye doğru tahmin bulunmuş olacağız.

tabi sadece bir maçı doğru tahmin etmek pek birşey ifade etmeyecektir. peki ne yapacağız:

doğru tahmin verdiğimiz 900.000 kişiye sonraki hafta herhangi bir maçı aynı şekilde 3 senaryoya bölerek tahminlerimizi göndereceğiz.

bununda sonunda tam 300.000 kişiye arka arkaya 2 maçı doğru tahmin etmiş olacağız.

işleri bu şekilde ilerlettiğimizde yani maç sonucuna göre doğru tahmin yolladıklarımızla yola devam ederek yaklaşık olarak 11.000 kişiye arka arkaya 5 maçı doğru tahmin etmiş olacağız.

bir düşünün 5 hafta boyunca lig maçları e postanıza doğru bir şekilde geliyor. etkilenmez misiniz?

iddaa oynamak için tahminlerinizin gelmeye devam etmesini isteyecek kişiler olacaktır.

sonrasında ise belirlediğimiz bir ücret karşılığında üyelik isteyeceğiz. vereceğimiz hesap numarasına paramız yatacak.

evet artık kısa yoldan bir zenginsiniz tebrikler.
bu kadar düşünmeye değer miydi yahu?
programlama ve kodlama öğrenin. böyle yazınca çok kaba bir giriş oldu farkındayım ama öyle. bir arkadaşım düzenli bir geliri olmaksızın bu iş sayesinde ayda 5000 tl leri gördü. tabii her zaman aynı parayı kazanamıyordu. kimi zaman 3000, kimi zaman 1000. hem bilginize hem de şansınıza kalmış bir şey. hatta bu rakamlardan daha fazla bile kazanabilirsiniz bu sadece bir örnekti.

bir bilgisayar oyunu hakkında expert olun. mümkünse dünya çapında oynanan bir oyun olabilir. sonrasında bu oyunun turnuvalarına katılıp dereceye girdiğiniz taktirde iyi paralar kazanabilirsiniz. örneğin geçen aylarda yanlış hatırlamıyorsam gran turismo isimli oyunun turnuvasında birinci olana profesyonel f1 pilotu olma şansı tanınıyordu. hatta kuzenim oyunu sevdiğimden bana turnuvayı hatırlatmıştı ancak katılamamıştım ne yazık ki. neyse, kaderimde orada bir yerde ufak da olsa pilot olabilme şansı varsa bile f1 pilotu olmak yokmuş diyelim.

network marketing'e adımınızı atmayın. nice üniversiteli genç "bir sistem buldum içine giriyorsun böyle network marketing diye çok güzel" diyerekten telef oldu, onları bir daha da gören olmadı söyleyeyim. yok piramit sistemiymiş, alttan başlayıp üste kadar yükseliyormuşsun falan. artık nasıl yükselmişlerse gözden kayboldular o arkadaşlar. bu konuda adını vermek istemediğim bir şirketin seminerine arkadaşın fazlaca ısrarı sonucu katılmıştım. hatta konuşmaların nasıl geçeceğini bildiğimden çekemem diye yanımda cep kanyağımı da götürmüştüm ki iyi ki de götürmüşüm. herkes takım elbiseli ve kürsüde duran bir herifin "başarabiliriz" telkinlerini dinlerken ben "hasiktir lan oradan" diyordum içimden. neyse, araya yaşantımdan enstantaneleri de sıkıştırdım. bu konu da böyle bir şey işte.

bunun dışında biraz cesaretliyseniz pazarda limon satın, seyyar satıcılık yapın. çoğu kişi yapamaz bu işleri ama gerçekten hem patron tasası yok hem de paranızı kazanırsınız ve hatta eğlenebilirsiniz bile.

yurt dışında olan bir ürünü türkiye pazarına sokun. hatırlarsanız bir aralar ülkemizde bardakta mısır denen bir şey dahi yoktu. tabi sanırım bunun için de devlet babayla el sıkışmak gerek diye biliyorum yanlışsam düzeltin. illegal yolları da vardır elbet ama orası ayrı konu tabii ki.

poker öğrenin. bu da çok kaba bir giriş oldu yine ama, eğer asgari düzeyde öğrenirseniz bir takım bahis sitelerinden para kazanabilirsiniz. bununla ilgili pokerstars.com isimli siteyi ziyaret edebilirsiniz. tabii kazanılan parayı türkiye'deki hesabınıza aktarmada bir takım zorluklarla karşılaşıyorsunuz çünkü türkiye'de kumar yasak. sizden önlü arkalı kimlik fotokopisi, fatura örneği, kart hesap özeti gibi bir sürü belgeler istiyorlar ama sanırım yine de paranızı alabiliyorsunuz diye biliyorum. en azından sizi bayağı bir uğraştırsalar da bahsettiğim sitede durum böyle gibi. yine de bu işlemleri onaylarken dikkatli olmakta fayda var zira bilgilerinizi üçüncü şahıslara kaptırmak istemezsiniz.

dolandırıcılık yapın, üç kağıtçılık yapın, paraları hacılayın. vazgeçtim bunu yapmayın, "bazıları" fazlasıyla yapıyor zaten bunu. boş verin bu seçeneği iyisi mi, iyi insan olun.

iddaa'da tek maça yüksek miktarda para yatırın. tabii kısa yoldan para kazanmak risk almayı da beraberinde getirir bunu unutmayın.

bu da son olarak bonus olsun. bir yerde okumuştum. elemanın biri okulundaki kızların yastık ve yorganlarını bir şekilde satın alıp, o kızlardan hoşlanan çocuklara belli bir para karşılığında satıyordu. tabii burada da bir sömürü var evet. ama öte tarafta da sapkınlık, aşk ve sahip olamamanın getirdiği hislerle sevdiği kıza ulaşmanın, onun dokunduğu ve kokusunun üzerine sindiği eşyalardan geçtiğini düşünen değişik bir kitle ve bu kitleyi kullanan bir akıllı var. ne ilginç şeyler değil mi. neyse.

bunlar legal yollardan kısa sürede para kazanma yöntemleriydi. illegal yöntemlere girmiyorum bile. giremem de zaten, temiz bir aile çocuğuyumdur.

aklıma geldikçe yine editlerim burayı. şimdilik bu kadar diyerek noktalayalım.

son olarak, hayatımızda kısa yoldan para kazanmaktan başka daha önemli şeyler olduğunu da hatırlayalım. "yani şimdi sen o kadar kafam kadar yaz, sonra gel böyle de" diyor olabilirsiniz. olmadı ama olsun.
youtube.
borsadır efendim.the wolf of the wall street i izleyen herkes bu işe girmeyi düşünmüştür zaten.
Orospu olun.

Müziği "cıstak" sözleri beş para etmez şarkılar yapın.
Klipte guzel kızlar kaslı erkekler oynatın.
(bkz: eve yakın işyeri)
Youtube kanal ödüllerine bakın, en çok takip edilenlere. Türkiyede denenmeyen şeyleri deneyin emin olun youtube sizi zengin eder.
para kazanmak lazım bu meslekle olmaz
tepecikte yerler var siksekte doymaz.
iddaa değildir.

bugün 30 liram 120 lira olmadı diye kahroldum. 30 liraya acıdım. dursaydı cebimde fena mıydı ?
Bir koli su alın 5 tl.
Satın oldu 10 tl.
iki koli 10 tl.
satın 20 tl.
dört koli 20 tl.
satın 40 tl.

şansa gerek yok alın teri.*