bugün

Kafasına arkadan tokadı basıp "dolaşma lan ayak altında cep dabbesi" denmesi gereken durumdur.
Bir dezavantaj olduğu su götürmez bir gerçek olsa da, fiziksel özelliklerin zerre önemli olmadığını bilen insanlar için sadece bir ayrıntıdır.
Talihsiz bir durumdur.
Talihsiz falan değildir beyler. Size sadece kısasınız yada uzunsunuz diye değer vericek şekilci insanların zaten sizin hayatınızda yeri yok.
1.66 boyundayım. lisede çok ağrıma giden bir durumdu bu. kas yapmaya, vücut şekillendirmeye merak salıyordum. başlıyordum evde şınavlar çekmeye. tek seferde 75 leri görebiliyordum.

gayet fit idim. şınavı çektikten sonra aynaya bakıyordum gene moralim bozuluyordu amk. kızlardan yana şansının hiç olmaması ayrı bir bokluk. hadi diyelim boy takıntısı olmayan bir kızı düşünün.

öyle ''ay ben uzun erkeklerle sevgili olurum sadece yha'' diyen tiplerden de değil. ama yine de kendisinden kısa olduğunu görünce istemez o erkeği. bakıyor ben 1.65 im. benden 5-6 cm uzun adam bile türkiye ortalamasının altında. ki zaten objektif bakacak olursak türkiye erkek boy ortalaması da düşük.

etrafımdakiler her şey boy değil diyip duruyor. tamam haklısınız da boyumun kısa olmasından memnuniyetsiz olmam, her şeyin boyla alakalı olduğunu düşündüğüm anlamına da gelmez.
175 altı falansa kısalığın durumun zor kardeş.
Bazı durumlarda seksiy olabilen erkeklerdir.*
benim boy 166. annem 155, babam 160 falandır. bana boyun kısa kaldı dediklerine malzeme bu olduğu kadar diyorum. pek bir takıntı etmedim, zaten türk insanları zaten çok uzun boylu değil.
Şahsımın başına gelmiş durumdur. 158 cm boyum var.
Boy entrysi kasılan başlık. Tamam benimki de 196.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.