1. ?.
  hemen hemen her koyden inme kıroda gordugumuz bir markadır.tabi 5 ay hiç harcamadan harclıklarını biriktirselerde orjinini.alamazlar.ama her kıroda mutlaka 4-5 cesit kolpası mevcuttur.
  2 -2 ... hasnicktir
 2. ?.
  şehirli olmanın marka giyinmek olduğunu sanan kıro davranışı.trajikomik bir durumdur.esas trajedi gelir dağılımdaki dengesizliğin ve heterojen şehir yapısının ortaya çıkardığı kıroluk trendidir.
  -1 ... plug in baby
 3. ?.
  Vakti zamanında kulağıma gelen bir söylentiye göre;mahsun kırmızıgül bir levis mağazasına girer ve bir adet 501 kot dener.biraz sonra soyunma kabininden gelen "bu küçük geldi 502'sini deneyebilir miyim' sesiyle etraftakiler dumur olur. *
  1 ... endless
 4. ?.
  kırolara levis satışı yasaklansın kampanyası başlatalım tam olsun. sonrada işin içinden bir takım aydınımızın(!) yaptığı gibi seçkinciyiz falan der sıyrılırız.
  1 ... yoko ono
 5. ?.
  levi's ın ürettiği özel bir collection dır. öyle herkes de giyemez zaten....
  1 ... speechbubble
 6. 0.
  alayı imitasyondur.
  ... karpuzkabugu
 7. 1.
  göz zevkini bozan pantolonlardır. kırolar insan değildir ki, niye satarlar öyle pantolonları anlamam. hele bi de cafelere, barlara sokmuyolar mı şu kıroları allahım diyorum.. kırolar yaşamasın kampanyası istiyorum, aynı havayı solumak çok kötü oluyo da.

  (bkz: bi siktir git dedirten başlıklar)
  1 ... redwinemania
 8. 2.
  ilginç renk ve desende olup,orijinal halinin yanından bile geçmeyecek 'ürkünç'olarak tanımladığımız durumdaki kotlardır.genellikle kostüm dizaynı büyük harflerle yazılmış dolce&gabbana bir gömlekle tamamlanır.
  ... sne
 9. 3.
  bu pantolonlar içlerine verilmiş baskılı tişörtleri ve altlarına giyilmiş kundura ayakkabılarıyla paket olarak piyasaya sürülmüşlerdir. içindekiler değişken olsa da onlar mutludur*.
  ... sivil itaatsiz
 10. 4.
  (bkz: uuser ların sazan arayışları)
  ... gazoz_kapagi