1. 1.
  mümkün mertebe el kol kullanılır. şöyle mesela, arkadaşın arkasından koşaraktan son hız kafaya geçirilir ya da kişinin alnına vurulup, ardından vurulan elin parmak uçları birleştirilip ağzına götürülüp "üfle" denir*.
  siz, birbirlerine girmişler, ayırmalı mı napmalı diye düşünürken onlar eğlencede tavan yapmışlardır. fiziksel dayanıklılık şarttır.*
  8 -1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  çoğunlukla bu olay ayıvari bir biçimde olur.
  4 ... jikase
 3. 3.
  şaka niyetiyle arkadaşının kıçına kompresörle hava basanı gördükten sonra yadırgamadığım eylemlerdir.yine de zorlarsanız "söyle,söyle" diye arkadaşına istiklal marşı söyletmek olabilir.bilmeyenler için bu marş bitene kadar testisleriniz sıkılmaktadır karşıdaki tarafından ve bu gayet acı verici bir durumdur.
  2 ... elendil
 4. 4.
  kamyon lastiği şambiyelini simit olarak kullanan ismi geçen adamların, birbirlerine şaka mahiyetinde denizde kafalarına kaya atmaya çalışmaları.

  (bkz: onlara gore tas bize gore kaya)
  2 ... eqin
 5. 5.
  (bkz: kro şakaları)
  ... martyns
 6. 6.
  iki yaramaz kıronun bir masum kıroyu yakalayım elbiseleriyle denize atması bu şakalara güzel bir örnektir.
  2 ... arabaciarabayatasget
 7. 7.
  levyeyle - eyyyyt şaka şeklinde yapılan kıro aktivitesi.
  1 -1 ... chazsmyr dhuunyl
 8. 8.
  (bkz: arkadaşinin götüne komprasör basma)
  1 ... chazsmyr dhuunyl
 9. 9.
  (bkz: show must go on)
  ... dukur
 10. 10.
  eski bi sinif arkadasinizdir.. yillar sonra hatirlayip mesaj atmistir naber lan diye baslar mesaj..mesajın sonuna kadar merakla okursunuz kim acaba diye fakat hevesiniz kursagınızda kalır cunku kim oldugunu yazmamıştır ..
  ... sinek_sidiği