1. 1.
    Genelde wamp sarışın bayanların ya da orta yaşlı kokoşların sürdüğü binlerce tonu olan** oje.
    6 -3 ... gamze
  2. 2.
    (bkz: guzel seylerın orospulara yakıstırılması)
    12 -3 ... hendrix
  3. 3.
    kırmızı oje pek çok kadının sürdüğü birgün sonra dayanmıyo ki anasını satim üstüne folyo mu çeksek dediği yapımında bi çok madde kullanılan boyadır
    3 ... yandesk
  4. 4.
    güzel, ince parmaklarda çok çok hoş ve estetik durur. özellikle el beyaz, ojeler kırmızıysa çok şık bi tezat oluşur.
    6 -2 ... melek
  5. 5.
    beyaz tenli, kisa ve siyah saca sahip narin bayanlarin ellerinde (bkz: audrey tautou) daha bir anlam bulan, ozellikle dusmekte olan askinin omuz uzerine nazikce yerlestirilmesi hareketinin erkek birey uzerindeki etkisini kat ve kat arttiran faktorlerden yalnizca biri.
    (bkz: katalizor)
    6 ... philemon
  6. 6.
    (bkz: hangi oje yakışmaz ki kız sana)
    3 ... kemalettin şentürk
  7. 7.
    gereksiz ve itici bir oje. oje de gereksiz fakat kirli tırnakları kapatacak yeni bir bulus maalesef yapılamadı...
    3 -10 ... martyns
  8. 8.
    bağyanları itici yapan detaylar listesinde top 10'a girebilecek materyaldir. küçüklüğümde bu şeyi süren insanların yemek yerken ellerini tabağa sokup salça bulaştığını zannederdim. hala da öyle sanıyorum. bakın sandım hatta.
    9 -9 ... arjen robben
  9. 9.
    küt şekilde kesilmiş düzgün tırnaklarda ve esmer tende çok hoş duran oje çeşididir.
    6 -2 ... lilith
  10. 10.
    cocukların da en sevdiği ojedir. kısa tırnakları bonibon gibi şirin gösterdiğini düşündüğüm ojedir. ömrü sadece 1 gündür. mutlaka aksam cıkarmak zorundasınızdır çünkü gün boyu ucları soyulmus olur.
    4 -1 ... shinobi