1. 1.
    reklam olunduğu üzere; yakında tv8'de başlayacak türk yapımı dram dizisi.

başrolünü binnur kaya üstleniyormuş.
    binnur hanım ciddi bir rolde olacak muhtemelen. sayın kaya ne kadar ciddi olursa olsun kendisini görende ay ben gülerim.

tanımıtımda;

"hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?"

diye teselli ediyor hastasını binnur hanım.
    -5 ... judas
  2. 2.
    Yalnız o mevlana sözü, son kısımda teselli cümlesi olarak anlatılan.

Benim ilgimi çekmiş dizidir. izler miyim bilmem ama kanal değiştirken denk geldiğimde az biraz bakarım.
    2 ... kedi peri
  3. 3.
    Bok gibi dizi.
    Tez zamanda yayından kalkar inş. Amin.
    3 -8 ... pembeseker
  4. 4.
    Gayet olmuş dizidir. Şiddet kavramının kökenine inilmis ve şiddetin yine şiddet doğurduğu güzel bir şekilde anlatılmış.
    Bunlar gerçek,bunlar yaşanıyor. Bunlar hep var çevremizde, keşke olmasa ama bizim ülkemizin virüsü şiddet,aşısı da yok ne yazık ki

Diziye dönecek olursak,
    Evrim Alasya,Salih Bademci ve Hande Doğandemir oyunculuklarıyla döktürmüşler.
    Binnur Kaya'ya zaten laf söylemek kimsenin haddine değil kadın gözleriyle oynamış resmen. Keşke beni de dinlese dedirten bir danışman rolünde..
    6 -1 ... cizmesizkedi
  5. 5.
    Sözlüge bakarken televizyonda acikti ve biraz izledim. Mantik hatalari var ve buna hep takilan biriyim. Oncelikle darp edilen kadin esiyle 15 yildir evli ama cocuklar en az 12 yasinda. O zamanlar şu anki kullandigimiz telefonlar yoktu ama dizide var?? Yine evlilik teklifi kisminda da bu tarz bir şey var.
    5 -1 ... the neighbourhood
  6. 6.
    Cok basarılı olmus. Siddet, istismar gibi konulari islemesinden dolayi tepki gosteren bir kesim olmus. Sanki sacma salak yasak iliskilerin oldugu diziler cok normalmis gibi. Dizi madalyon psikiyatri merkezinin sahibinin kitabindan uyarlama. Yani yasanmis hikayeler. Yasanmis olmasa nolur. Hergun hepimizin okudugu gordugu seyler degil mi zaten?
    "Beni sevdi sandım"
    "Beni sevdigi icin kiskaniyor sandim"
    "Sahibim olsun sandim"
    "Siddet virus gibidir nesilden nesile gecer"
    Cok gercekci cok hayattan olmus. Sacma sapan atraksyon entrika olmadigi icin sarmamis anlasilan bazi insanlari.
    Begendim.
    2 -1 ... tontirikyanak
  7. 7.
    Aşırı zorlama dram içeren dizidir. Bombok giden hayatımda bu yapaylığa alet olarak üzemem kendimi. Ben gidiyorum kıps.
    -1 ... sezenaksutartismasindakihulusi
  8. 8.
    Dram, dram, Dram, dram, Dram, dram ve dram.

Boğulursun öyle bir dram.
    4 -2 ... neredesinulankerkenez
  9. 9.
    hikayeler gerçek , oyuncular iyi oynuyorsa da

kasvet bastıran dizidir .
    1 ... fugie
  10. 10.
    sevmiyorum böyle şeyler hayat zaten yeterince bunaltıcı birde bunları izleyip dahamı çok bunalacagız.
    2 -2 ... birimza