1. 1.
    önceki hayatında boğadır, nostalji yaşıyordur.
    5 -1 ... devedikeni
  2. 2.
    duygusal hakemdir,yaptıgından hemen pişman olmustur ama ok yaydan fırlamıstır bikere.
    1 ... old times
  3. 3.
    futbolcular tarafından en çok sevilen hakemdir.kırmızı kart yemişse bile kızmaz futbolcu o derecededir.
    1 ... armi
  4. 4.
    mavi kart uygulaması gerçekleşirse ne yapacağı merak konusu olan hakemdir. (bkz: kirmizi kart yerine mavi kart kullanmak)
    1 ... redwinemania
  5. 5.
    kurallara sıkı sıkıya bağlı olarak hoşlandığı futbolcuya kart göstermek zorunda olan gay hakem olması da muhtemeldir.
    ... steve
  6. 6.
    muhatemelen sari kart gosterdiginde huzunlenen hakemdir;kirmizi karti gosterince de artik kendini tutamaz,koyverir gozyaslarini.
    ... looser
  7. 7.
    asılsız bir iddiadır. aksine o keyfi, hakem olup orada yaşamak vardır. Olay soyle gerçekleşir. futbolcu çok sert bir faul yapar. Hakem koşarak içinden konusur bir vaziyette "bekle oyuncu seni düdüklemeye geliyorum" der, kartı çıkarır ve eliyle "şimdi siktir git sahanın dışına" işaretini yaptıktan sonra mucadele normal havasında devam eder.

(bkz: yok oyle birsey)
    ... martyns
  8. 8.
    ağlamaya başlar ve de hırsından o kartı yemek ister. zikerim ulan maçınızı, ben ne bok yedim. tatil ulan maç der ve de gözyaşları içinde sahayı terk eder.
    ... palta
  9. 9.
    gozune toz kacmistir.*
    1 ... child
  10. 10.
    taraftari dumur edecektir. tafaftari oldugu takimin oyuncusu oyundan atilmistir ve bu yuzden taraftarlar kizgindir diger yandan hakem aglamaktadir. bu yuzden yasanan bir anlik saskinligin ardindan kufure kalinan yerden devam edilir. *
    ... antistar