1. 1.
  sorundur. yok ne yaparsam yapayım yiyince midem bulanıyor. tavuk eti, balık eti tamam ama koyun, sığır eti yiyemiyorum.

  yanlış anlamayın şu modern olmak için falan "bön vöjötöryönöm" diyenlerden değilim. sıradan bir anadolu insanıyım. ama yok. Döner, lahmacun falan tamam da saf yemek (kavurma mesela) halinde veya bir yemeğin içinde olunca yiyemiyorum.

  hele de erkekseniz büyük derttir efendim.
  1 ... sakalli adige
 2. 2.
  Bir durum.

  Keşke ben de yiyemesem, ama bilakis yiyorum, yemeden duramıyorum, eğer bir gün kırmızı et yememişsem o gece uyuyamıyorum. Kuzu eti ise vazgeçilmezim. Durum böyle olunca kazanılan paranın çoğu kasaplara gidiyor.

  Valla yiyemiyorsanız kıymetini bilin, çok pahalı...
  2 ... ateistvaiz
 3. 3.
  Aslında yemesem daha iyi ama vejeteryan yaşam Tarzı bilemedim.
  ... naega jeil jal naga
 4. 4.
  Fiyatlardan dolayı bir çok insanın yaşadığı durumdur.
  ... senben22
 5. 5.
  Ayni durum bende de var. Sucuk kofte lahmacun kebap yerim hatta severek yerim. Tavuk balık da tamam ama eti pirzola biftek veya yemek halinde yiyemem.

  Askere gidince ne yapicam bilmiyorum. Adamlara al bu eti kofte yap diyemem ya. Belki de bu yuzden askerligi erteliyorum.

  Var midir psikolojik bi çözümü bilmiyorum da. Büyük problemdir.
  ... ariel shaham
 6. 6.
  kuşbaşı yiyemiyorum bende degişik bir koku ve tat geliyor.Köfte ve lahmacunda bende yiyorum.
  ... kafamuzayda
 7. 7.
  Ben de kırmızı eti yiyemiyorm. işin garibi kırmızı etin veya suyun girdiği hiçbir yemeği yiyemiyorm vejeteryan değilim tavuk eti ve balığı çok severimama işe kırmızı et girdi mi yiyemiyorm daha da kötüsü süt ve süt ürünleri de yiyemiyorum. Hayatımı çok etkiliyor yiyecek yemek bulamıyorm çoğu zaman ileri de evlenirsem eşime ve çocuklarıma yapmak zorundayım bir bilgisi olan varsa yardım edin lütfen yoğurt yemek istiyorum
  1 ... soulless woman
 8. 8.
  Kırmızı değil de bugün ilk kez tavuk yiyemedim. Et tiksindirdiğinden değil. Aksine tavuk budundan büyük bir iştahla ince deriyi elimle çekerek yüzdükten sonra mideme indiriyordum ki zaten aklımdaki "canlı" düşüncesi derinin içindeki ince damarları görmemle hat safhaya çıktı ve bırak elimdekini yemeyi ağzımdakini dahi çıkarttım.

  Zaten et yemek benim için cinayetti ve sadece etik boyutu vardı. Çok sevmeme rağmen çok yanlış buluyor ancak yine de zevkle yiyordum. ilk kez etin kendisinden tiksinmek nasıl bir şeymiş onu tattım.

  Hayat garip.
  -1 ... raid e kafa atan ana yuregi