1. 1.
    Emniyet istihbarat Birimlerinin Başarılı Çalışması Sonucu; TKP/ML (Türkiye Komünist Partisi/Markist Leninist) terör örgütü kırsal alan yapılanması TiKKO (Türkiye işçi Köylü Kurtuluş Ordusu) içerisinde geçmiş dönemde Merkez Komite Üyesi olarak faaliyet yürüten, örgüt adına çok sayıda illegal-silahlı eyleme katılan, 1979'da örgüt mensupları ile çıkan çatışmada Muammer Sencer isimli polis memurunun şehit edildiği olayın faillerinden olan, Kırmızı Bültenle uluslararası düzeyde aranan H.K isimli terörist, bugün Muğla/Milas’ta düzenlenen operasyon ile yakalandı.

https://www.yeniakit.com....da-yakalandi-1547737.html

Ak parti terörle mücadele etmiyor algısı yaratmaya çalışan c-hdpkk'lar belki utanırsınız diyeceğim ama sizde o karakter yok biliyorum.
    2 -1 ... zrall
  2. 2.
    bu belayı onlar çıkardı ki zaten.
    3 ... camdancamacamaktaranadam
  3. 3.
    Yunanistan'a kaçıyormuş. Lavrion kapatıldı diye biliyorum. Güvenlik birimleri "acaba yeni kamp kuruluyor ya da yeniden aktive mi ediliyor" noktasında tedbirli olmalı.. veya yine belli eylemlerin tetikçisi olmak için talimat almaya mı gidiyordu... çünkü pek avrupa'ya kaçma rotası değil... keşke dönüşte yakalansaymış, talimatlarda üzerinde olurdu.
    1 ... katalin
  4. 4.
    halen daha tikko pardon sikko adlı örgüt kaldı mı diye düşündüm bu haberi görünce. aynen öyle.
    ... meric the pussy magnet