1. 1.
    sadist ve narsist bir psikopat; azgın bir satanist tarafından vahşice katledilen masum bir insan.
    https://www.haberturk.com...zinin-gozu-onunde-oldurdu

kırıkkale´de fedai baran (43), bir kafede karşılaştığı eski eşi emine b.´yi, 10 yaşındaki çocuklarının gözü önünde boğazından bıçaklayarak öldürdü. fedai b., polis tarafından gözaltına alındı.
    olay akşam saatlerinde menderes caddesi üzerindeki bir kafede meydana geldi. fedai b., kafede yemek yiyen eski eşi emine b. ile çocukları f.b.b.´nin yanına geldi. fedai b. ile emine b. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. kısa sürede büyüyen tartışmada fedai b., eline aldığı ekmek bıçağıyla emine b.'yi, kızı ve çevredekilerin dehşet dolu bakışları arasında boğazından bıçakladı. emine b. kanlar içinde yere yığılırken, fedai b. olay yerinden kaçtı. küçük kız ise olayın etkisiyle şoka girdi.
    çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. sağlık ekipleri, emin b.'yi ambulansla yüksek ihtisas hastanesi'ne götürüldü. şoka giren f.b.b. de annesiyle birlikte hastaneye kaldırıldı. talihsiz kadın, burada yapılan müdahalelere karşın kurtarılamadı.
    polis ekipleri ise kafede incelemelerde bulunarak, şüpheli fedai b.'nin yakalanması için çalışma başlattı. polis, kısa sürede cinayet zanlısı fedai b.'yi, bahşılı ilçesi girişinde yakalayarak gözaltına aldı. olayla ilgili soruşturma sürüyor.
    4 -3 ... uc boyutlu dusunen kare
  2. 2.
    Polis tarafından etkisiz hale getirildi yazısını okumak istediğim haberdir. Ölsün niye yaşıyor ki gavat içeride karılık yapacak zaten.
    13 ... birbeyinoglu
  3. 3.
    müslüman kimliğiyle içimizde saklanan, daha akıllı ve vicdanlı müslümanları öldüren, hal ve hareketleriyle sahte bir tanrıya ibadet eden, insanlığa ve medeniyete inanılmaz bir öfke besleyen satanistleri yücelten troll'ler nerede? devlet, bunları kuduz köpek gibi toplayıp infaz etmeli.

işte kırıkkale'de eşinin boğazını keserek öldüren bir yobaz.
    https://yadi.sk/i/znLglIOkpEgf7Q

kız çocuğu anne diye çığlık atıyor, kadın ise ölmek istemiyorum diyor.

lucifer'a kafa, kol, bacak keserek hizmet eden başka bir psikopat bu da.

şuursuz maymunlara her kıtada rastlayabilirsiniz. bazı yerlerde sadizmle iblisleşen satanistler daha faal. hele ki orta doğu'da ve güney amerika'da. yukarıdaki görüntü de belki hiç gerçekleşmeyebilirdi. biz bir yerde hata yaptık, bu hayvanların nefes alması bile yanlış.
    6 -3 ... uc boyutlu dusunen kare
  4. 4.
    Görüntüleri izlediğim de o kızın da orada öldüğünü gördüm. Yazıklar olsun karısını ve kızını aynı anda farklı şekilde öldüren insan müsveddesine.
    8 ... masumiyetdehlizi
  5. 5.
    zavallı kadın...bu gece vakti boğazımdaki yumru oldun.

o evlat nasıl silecek şimdi, o sahneyi gözünün önünden? onun içinde açılan yarayı, ne kapatmaya yetecek?
    10 ... xmockingbirdx
  6. 6.
    yatacak yerin yok orospu çocuğu. küçücük çocuğun yaşadığı travmaya bak. acı çeke çeke geberirsin umarım oradaki insanların hiçbiri de müdahale etmiyor sadece geri çekilip video çekiyor kadını ölüme terk ediyorlar. sizin ben insanlığınızı sikiyim.
    4 ... yerli ve milli
  7. 7.
    Yine mi vahşet.

Adalet, hukuk, huzur ve güven ne zaman gelecek acaba bu diyarlara.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    Insanlari anlamak gerçekten çok güç bu nasil bir vahset.
    O kadin ne yapmis olabilir kizinin gözü önünde bu sekilde katledildi.

O küçük kiza ne olacak simdi hayati baslamadan bitti hem de ölene kadar acilar içinde geçerek.
    2 ... karton toplayan cocuk
  9. 9.
    Katile diyecek söz zaten yok. infazı canıyla olmalı ama görüntüleri paylaşan gerizekalı ilgi orospularına ne demeli bilemedim
    3 ... cumartesisabahi
  10. 10.
    görüntüleri paylaşan hesapları her sitede tek tek reportladım. çok anlamsız görüntülerin paylaşılması. bu sitelere çoluk çocukta giriyor demeyecekler mi annelerine babalarına anne bu ne diye. gerek yok.
    4 -3 ... umrumda degil