1. 1.
    Polis tarafından etkisiz hale getirildi yazısını okumak istediğim haberdir. Ölsün niye yaşıyor ki gavat içeride karılık yapacak zaten.
    13 ... birbeyinoglu
  2. 2.
    Görüntüleri izlediğim de o kızın da orada öldüğünü gördüm. Yazıklar olsun karısını ve kızını aynı anda farklı şekilde öldüren insan müsveddesine.
    9 ... masumiyetdehlizi
  3. 3.
    yatacak yerin yok orospu çocuğu. küçücük çocuğun yaşadığı travmaya bak. acı çeke çeke geberirsin umarım oradaki insanların hiçbiri de müdahale etmiyor sadece geri çekilip video çekiyor kadını ölüme terk ediyorlar. sizin ben insanlığınızı sikiyim.
    4 ... yerli ve milli
  4. 4.
    Insanlari anlamak gerçekten çok güç bu nasil bir vahset.
    O kadin ne yapmis olabilir kizinin gözü önünde bu sekilde katledildi.

O küçük kiza ne olacak simdi hayati baslamadan bitti hem de ölene kadar acilar içinde geçerek.
    2 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    görüntüleri paylaşan hesapları her sitede tek tek reportladım. çok anlamsız görüntülerin paylaşılması. bu sitelere çoluk çocukta giriyor demeyecekler mi annelerine babalarına anne bu ne diye. gerek yok.
    4 -3 ... umrumda degil
  6. 6.
    Görüntüyü izleyemedim şu saatte o çocuğun ağlamasını izlemek kimseye iyi gelmez.
    Ya en cok da bu bitiriyor. Biz izleyemiyoruz insanlar yaşıyor. Allah insanları böyle psikopat ruh hastası insanlarla karşılaştırmasin. Umarım bu adam bir şekilde o mahkemeden elini kolunu sallayarak çıkmaz. Örnekleri çok.
    1 ... manik minyon
  7. 7.
    Ben artık kimseye hiçbir şey demiyorum ülkenin zaten çivisi çıkmış durumda, bu ülkede kolluk kuvvetleri de yok onu da anlamış bulunuyoruz, peki ya diğer insanlar? Orda sokak ortasında bir tane bile insan yok muydu engel olacak!!?
    Yemin ederim ki hayvanları toplumdan koparmış olmasaydınız kedi köpek engel olacaktı böyle bir caniliğe.
    Bir de görüntüleri varmış.. Çekene kadar engel olamamış mahlukat bir de yazıklayıp paylaşmadıysa ben de bir şey bilmiyorum.
    Millet canından korkar diyecekseniz; 10 kişi elinden tutsa kolunu oynatamazdı, bu toplum engel olmak istese bu cinayetler sokak ortasında işlenemezdi!!
    Orada görüp de izleyen, kaçan, engel olmayan bir de üstüne çeken kim varsa onursuz, inaaniyetsiz, vicdansızdır.
    internet çıktı çıkalı bütün tepkiler internet üzerinden yapılıyor, ey insanlar gerçek dünya dışarda, gerçek cinayetler, gerçek ölümler dışarda! Engellemek istiyorsanız eğer tepkinizi dışarda vereceksiniz sosyal medyada değil!
    izleyip de bir şey yapmayan kim varsa eğer umarım vicdan azabı yakalarını yapışır da o kadının ve kızının çığlıklarından uyuyamazlar.
    1 -1 ... uzayli hatunn
  8. 8.
    Dünya tam bir orospu çocuğusun.
    2 ... sokka
  9. 9.
    KATiLi AYRI, fırsattan istifade lafı islam'a getirip salya akıtanları ayrı ayrı ...
    1 -2 ... masklavi
  10. 10.
    Vay amına koyayım. Kim lan bu?

Ölümü ilk defa görmüyorum, fakat çok kötü bir şeklide etkilendim.

Yapacağınız hukuku sikeyim.
    6 -1 ... n dakota