1. 1.
    Kesinlikle benimdir. Birisinin elinde göreyim yemeğini yiyemeden kusma geliyor. Neden bilmiyorum ama kokusu midemi bulandırıyor. Hele ki yeşil yeşil olunca.
    13 -3 ... kale3112
  2. 2.
    normaldir. ilkel, iğrenç, leş gibi kokan bir görüntü kirliliği.
    5 -2 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    Anlayamadigim eylem. Benim abimde böyle. Kına görünce çıldırıyor. Kınayı sadece abimi çıldırtmada etkili bir yöntem olduğundan evde bulunduruyorum. Toz hali sinir krizleri geçirmesine yetiyor bile.
    4 ... kotlin
  4. 4.
    ilk entrye katılıyorum.

kesinlikle yiyemiyorum kına olan birinin yaptığı bişeyi hatta bunu geçtim elini öpmek dokunmak bile istemiyorum
    tırnaklar falan bence çok kötü görünüyor ne zevk alıyor insanlar anlamıyorum.
    2 -1 ... romeosuzjuliet
  5. 5.
    elinde kına olan biriyle tokalaşırsam (istemem tabi böyle bir şey olmasını ama uzatılan eli havada bırakmak da ayıp) ellerimi defalarca yıkıyorum.
    1 ... tacettin limoncuoglu
  6. 6.
    Kokusundan, görüntüsünden ve de renginden dolayı olandır.

Kına sevemeyenler birliği olarak kınalı ellerle tokalaşmaktan, kınalı elle yapılan yemeği yemekten tiksiniyoruz.

Ayrıyeten kına gecesi de istemiyoruz.
    5 ... kara erik habbesi
  7. 7.
    BiR DE AYAĞINA KINA YAKANLAR VAR Ki ÖLDÜRSEM KANIM SOĞUMAZ. KUSMAK iSTiYORUM GÖRÜNCE.
    2 ... birbaskayerde
  8. 8.
    iğrenç kokuyor...hele o yaşlı teyzeler zorla sürmeye çalıştıklarında kusasım geliyor...resmen tiksiniyorum...
    1 ... keshberfo