1. 1.
  vücuttaki bir kılın deriden dışarı çıkmak yerine etin içerisinde gezinmeyi tercih ettiği talihsiz durum. ama bu durumun en talihsiz şekli g.t civarındaki birkaç arkadaşın bu yola başvurmasıdır. g.t sahibini acı, hırs, nefret ve intikam dolu günler beklemektedir.* *
  33 ... dukur
 2. 2.
  -kardeşim anlasana istemiyoruz seni aramızda
  -olsun sizemi sorucam burda olmak istiyorum ben
  -bi s git yaaa n olursunn offff n kıl adamsın
  -tamam be tamam istenmediğim yerde durmam zaten
  -ohh bee kurtuldukk
  - abi bak kim geliyo döndü gene bizim kıl
  6 -32 ... andromedian
 3. 3.
  yapılan operasyon esnasında o bölgenin uyuşturulması ve hiçbirşeyin hissedilmemesi nedeniyle muzdariplerinin başlarına ya da g.tlerine bir şey gelip gelmemesinin doktorun insafına kaldığı durum.
  17 ... registerlater
 4. 4.
  doğrusu her hangi bir kılın bir derimizdeki terbezi deliğinden tıpkı bir vida gibi içeri girerek, kendiyle birlikte açmış olduğu yoldan ter yoluyla mikroorganizmalarıda sürükleyerek deri altında oluşturduğu enfeksyonun verdiği rahatsızlıktır.

  vucudun herhangi bir yerinde olabileceği gibi genelde erkeklerde iki kalça arasında göürülür. en başta çamaşırınızda iltahap görürsünüz... aldırmazsanız bi süre sonra iltahap karşı konulmaz bir hal alır. kalça aranızda irili ufaklı delikler görürsünüz. şişlik ve agrıda yapar.. kıllanırsınız doktora gidersiniz. ameliyat derler. vay be kıla bak dersiniz...kendinizi genel cerraha bırakırsınız.*... eger erken davranmışsanız veya doktorunuz özenmişse tekrarama ihtimali azdır. ama bir kaç ay sonra aynı şeyleri yaşama ihtimaliniz vardır.

  halk arasında kılın dışarı çıkmayıp içeri yol alması inanışı sadece bir halk efsanesidir. yanlıştır. saçımızdan dökülen bir kıl bile kalça aramızdaki terbezi deliğine girip bize bu şanssızlığı yaşatabilir.

  ameliyatta lokal anestezi veya epidural anestezi * yapılır.takriben 30 dk 1 saat sürer. ameliyat sonrası iltahap akması için dren konur. bir kaç gün kalır. çeşitli ameliyat tipleri vardır. yaranın açık bırakılması, dikiş atılması, fenolle tedavi edilmesi, fleple kaydırma yöntemi bunlardan bazılarıdır.

  10 gün sonra dikişler alındıktan sonra bir şey kalmaz. ama artık kalçanızın üst tarafı 's' şeklini almıştır. kızsanız yazık olmuştur. artık o göt ömür boyu sizindir... geçmiş olsundur.
  26 ... machados
 5. 5.
  elde igne-cimbiz ikilisiyle ayna ayna gezmeye sebebiyet veren rahatsizliktir
  2 -4 ... glosoli
 6. 6.
  genellikle çok oturmaktan olduğu söylenen ama az oturan insanlarda da görülebilecek, kuyruksokumunda bir miktar kıl başının tam dışarı çıkamayıp tekrardan vücudun içerisine girmesi ve orada uzayıp büyümesi, kendine bir alan açıp oraya yerleşmesi hadisesidir. çaktırmaz, gelişir, büyür, iyice yayılır. dışarıdan baktığında bir mercimek tanesiymiş gibi görünür. hadi be bu muymuş dedirtir ammavelaki ameliyat masasından kalkılıp da doktorun elindeki poşete bakıldığında çıkan partikulun bir yumurta büyüklüğünde olduğu görülür. benim vucudumda toplasan o kadar kıl var zaten, nasıl bu kadar büyümüş bunlar der insan. haa ayrıca bir de, ee bu yumurta kadar şey oradn çıktıysa şimdi orası bomboş kalmıştır der, yoklar ama anlaşılmaz birşey. bu tıp ilginç şey der kapatır konuyu.
  18 -1 ... devedikeni
 7. 7.
  askerde başınıza gelir ve de ameliyat olursanız hava değişimi alırsınız ve askerliğinizin 45 gününü evde geçirmenize sebep olur.*
  9 ... wolfshade
 8. 8.
  erkeklerin %80 inde ve bayanların %20 sinde görülen ve tek sebebi bizim gibi bilgisayarın başında saatlerce oturan insanların bi süre sonra kaykılarak oturması olan ve de ameliyattan başka çözümü olmayan hastalık durumu.
  7 ... zevk-i sefa
 9. 9.
  yaklaşık 27 saat önce ameliyatından çıktığım Allah'ın düşmanımın başına bile vermesini istemeyecegim igrenc olay.ameliyatı 1 saat falan suruo ortalama.
  10 -1 ... schpylia
 10. 10.
  Korkulmaması gereken biraz gıcık veren kıl bir hastalık.
  5 ... ishaksan66